• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
gnt69 - майстор
пет юли 02, 2021 7:45 pmDjack написа:
Снимай го туй Матаби да го видя, резервни части за него не продават ли?
Те такова е. Само дюзата не става поне за моята, но с тръбичката става. Спусъка е оригиналния на акумулаторната пръскачка.

Прикачен файл

дюза.jpg
дюза.jpg (37.57 KиБ) Видяна 1689 пъти

Прикачен файл

matabi.jpg
matabi.jpg (44.56 KиБ) Видяна 1691 пъти
Djack - специалист
Такава дюза сефте виждам, ако я срещна някъде ще я взема щом казваш, че върши работа! Тя и моята работи, ама иска голямо налягане да направи хубав облак и трябва да набримча помпата, а така и скача много разхода! :partyman:
kr1100 - майстор
Дюзата от поста на gnt69 миналата година съм я виждал в Практикер на цена 4-5 лв./ бях писал тогава / Води се регулируема.
Не помня , но съм я виждал също или в Бриколаж а или Хомемакс а

Ето от гугъла :
https://www.google.com/search?q=%D1%80% ... CAc&uact=5
gnt69 - майстор
пет юли 02, 2021 8:07 pmDjack написа:
Такава дюза сефте виждам, ако я срещна някъде ще я взема щом казваш, че върши работа! Тя и моята работи, ама иска голямо налягане да направи хубав облак и трябва да набримча помпата, а така и скача много разхода! :partyman:
Има ги във всички агроаптеки.
EDI - майстор
Такива дюзи наистина има в Практикер.Комплекти на Топгардън, има и двойна в комплекта.
teon - специалист
...дюза ако вземаш-търси 'Матаби'...икономични са, разпрашават разтвора много фино...
cameraman - помощник
Вие много самодоволни пичове се оказахте... Я бързо хващайте пръскачките за зимното пръскане с меден препарат, Моля!!! Да се запознаем. Аз съм Александър. Обработвам местенце край Варна. Ще купувам акумулаторна пръскачка. От Премиума съм доволен, но нещо ми човърка да купя RTRMAX (RTM9615). Запознати ли сте с тази машинка? Най-вероятно е същата с малки конструктивни разлики от Премиума. Параметрите са същите. Вносителят е същият. Производителя също. RTRMAX-а обаче изглежда повече като пръскачка на истинските марки(така мисля). Бих се радвал ако споделите вашето мнение по въпроса.
съб яну 07, 2023 10:44 amcameraman написа:
Вие много самодоволни пичове се оказахте... Я бързо хващайте пръскачките за зимното пръскане с меден препарат, Моля!!! Да се запознаем. Аз съм Александър. Обработвам местенце край Варна. Ще купувам акумулаторна пръскачка. От Премиума съм доволен, но нещо ми човърка да купя RTRMAX (RTM9615). Запознати ли сте с тази машинка? Най-вероятно е същата с малки конструктивни разлики от Премиума. Параметрите са същите. Вносителят е същият. Производителя също. RTRMAX-а обаче изглежда повече като пръскачка на истинските марки(така мисля). Бих се радвал ако споделите вашето мнение по въпроса.
Така е, гледай си работата, приятно ми е; горе, в ляво, пише, в момента работя върху себеси, доктора ми репоръча много течности, и аз, не ми трябва...
Параметрите не ме интересуват.
Богатият ми опит, с Марките, казва- забрави за посредствените!
Аз знам Сони, Щил, Мерцедес...
Сигурен съм, че и при пръскачките има такива, че и акумулаторни.
Освен това, опитът ми (косвен) сочи, че за хоби употреба, колкото може ръчни екстри.
Човек е създаден не да му е комфортно. Справка- където трябва.
Какво ще рече да ходя на фитнес и да си плащам, а в същото време да си улеснявам живота с разни акумулатори, които допълнително натоварват домът ни, Земята?!!!
Айде малко да слезем на Нея!
Добре дошел!
cameraman - помощник
съб яну 07, 2023 1:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб яну 07, 2023 10:44 amcameraman написа:
Вие много самодоволни пичове се оказахте... Я бързо хващайте пръскачките за зимното пръскане с меден препарат, Моля!!! Да се запознаем. Аз съм Александър. Обработвам местенце край Варна. Ще купувам акумулаторна пръскачка. От Премиума съм доволен, но нещо ми човърка да купя RTRMAX (RTM9615). Запознати ли сте с тази машинка? Най-вероятно е същата с малки конструктивни разлики от Премиума. Параметрите са същите. Вносителят е същият. Производителя също. RTRMAX-а обаче изглежда повече като пръскачка на истинските марки(така мисля). Бих се радвал ако споделите вашето мнение по въпроса. Така е, гледай си работата, приятно ми е; горе, в ляво, пише, в момента работя върху себеси, доктора ми репоръча много течности, и аз, не ми трябва...
Браво... и съдържателен разговор проведохме. Благодаря! От цялата работа Вие уважаеми господине ми казахте да не правя сех, щото много се огладнява. Не помня да съм питал дали ми трябва акумулаторна пръскачка. Вече 3 години ползвам Премиум и писах, че съм доволен. Въпросът ми беше дали има смисъл от ъпгрейд към RTRMAX. Ако имаш конкретен отговор, ще ми бъде интересно да го чуя. Ако ли пък ще ме учиш дали да ходя на фитнес и как да си мия зъбите- да ме прощаваш.... Добре заварил и честит Ивановден!
съб яну 07, 2023 5:40 pmcameraman написа:
съб яну 07, 2023 10:44 amcameraman написа:
Вие много самодоволни пичове се оказахте... Я бързо хващайте пръскачките за зимното пръскане с меден препарат, Моля!!! Да се запознаем. Аз съм Александър. Обработвам местенце край Варна. Ще купувам акумулаторна пръскачка. От Премиума съм доволен, но нещо ми човърка да купя RTRMAX (RTM9615). Запознати ли сте с тази машинка? Най-вероятно е същата с малки конструктивни разлики от Премиума. Параметрите са същите. Вносителят е същият. Производителя също. RTRMAX-а обаче изглежда повече като пръскачка на истинските марки(така мисля). Бих се радвал ако споделите вашето мнение по въпроса. Така е, гледай си работата, приятно ми е; горе, в ляво, пише, в момента работя върху себеси, доктора ми репоръча много течности, и аз, не ми трябва...
Браво... и съдържателен разговор проведохме. Благодаря! От цялата работа Вие уважаеми господине ми казахте да не правя сех, щото много се огладнява. Не помня да съм питал дали ми трябва акумулаторна пръскачка. Вече 3 години ползвам Премиум и писах, че съм доволен. Въпросът ми беше дали има смисъл от ъпгрейд към RTRMAX. Ако имаш конкретен отговор, ще ми бъде интересно да го чуя. Ако ли пък ще ме учиш дали да ходя на фитнес и как да си мия зъбите- да ме прощаваш.... Добре заварил и честит Ивановден!
Всяко начало е трудно, винаги е така. Вече си го поел, колкото и да се дърпаш, пък ако щеш вярвай! Трябва да поработиш върху публикуване на мнение, с цитат, но и това лека-полека.
Винаги има смисъл от ъпгрейд, вероятно го знаеш, щом демонстрираш такова самочувствие, та трябва ли да се направя на Учуден?!
Има смисъл и в "малките стъпки". Дори се препоръчва, с учебна цел- Дори някоѝ карат по старата методология- настъпват я два пъти, с цел затвърждаване.
Успех!

пп. Цитирам те така, както си го произвел. Утре ще се редактирам...ако си спомня.
Макар, в твоя пост, да присъства моето Име, там мои думи няма, затова в цитата съм оставил само твоята абревиатура, г-н Александър.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

Тема "Гръбна пръскачка на батерия или скъпа механична" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: