• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 27
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
silent - майстор
Аз колела имам и количка мога да и направя....ма не ми се знимава....въпреки това ще помисля и за този вариант....
ky-kyy - майстор
пет май 28, 2021 9:34 pmsilent написа:
Аз колела имам и количка мога да и направя....ма не ми се знимава....въпреки това ще помисля и за този вариант....
Аз не я слагам на гърба електрическата. Нося си я в ръка. Пълня я до 10 литра, щото не ми се смята. В аптеката ми ги пишат по колко на 10 литра и те така.
Оназ с ръчката, ща не ща я слагах на гърба, щото трябваше да се помпи.
Купих си и една 5 литрова. И нея в ръка я държа. като и свърши сулука, пускам я на земята, помпя и юруш...
kuger - майстор
Аз пък си мисля да заприходя още една, щото като си направя хесапа за акумулатор със зарядно + помпа ми излиза по-тънко да купя цяла пръскачка.
hidrazin - майстор
пет май 28, 2021 9:18 pmsilent написа:
Уф сега ново 20 тъщата ще не гръбна а такава на количка ...
Ми вземи и една медна. С ръчна помпа - от онези едновремешните. Да се омаха от носене и помпане... :lol:
ИДЕЯ - абе що не и наемеш градинар???
:partyman:
ky-kyy - майстор
пет май 28, 2021 10:54 pmhidrazin написа:

ИДЕЯ - абе що не и наемеш градинар???
:partyman:
Къв градинар, нали си има зет :lol:
пет май 28, 2021 10:58 pmky-kyy написа:
пет май 28, 2021 10:54 pmhidrazin написа:

ИДЕЯ - абе що не и наемеш градинар???
:partyman:
Къв градинар, нали си има зет :lol:
пет май 28, 2021 9:18 pmsilent написа:
Уф сега ново 20 тъщата ще не гръбна а такава на количка ...
За него мислела, милата!!!
-Глей кви тъщи само!!!
preslav - майстор
То за друг градинар май иде реч, от онези дето са събеседник алкохолик или ебач надомник.
silent - майстор
Не.... не мисли за мен....аз пръскам само за кърлежи веднъж годишно ....земеделието и животновъдството поне засега не са ми сила и мерак....та поне гледам със съпорт да помагам....имаме ръчна с помпене ма не пръскала помпела....видяла комшийката с акум. и тя иска такава....па комшийката искала да и слага колела та тя направо с колела иска...
kr1100 - майстор
пет май 28, 2021 10:54 pmhidrazin написа:
Ми вземи и една медна. С ръчна помпа - от онези едновремешните. Да се омаха от носене и помпане... :lol:
ИДЕЯ - абе що не и наемеш градинар???
:partyman:
Мога веднага да го уредя с 1 медна , даже има и удължителен прът. Да дава само данните и по Еконт с наложен
kr1100 - майстор
днес 1 китайски Премиум от Кауфланд е заприходен.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 27

Тема "Гръбна пръскачка на батерия или скъпа механична" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: