• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
  cameraman - помощник
съб яну 07, 2023 6:17 pmТрифон П.Трифонов написа:
Всяко начало е трудно, винаги е така. Вече си го поел, колкото и да се дърпаш, пък ако щеш вярвай! Трябва да поработиш върху публикуване на мнение, с цитат, но и това лека-полека.
Винаги има смисъл от ъпгрейд, вероятно го знаеш, щом демонстрираш такова самочувствие, та трябва ли да се направя на Учуден?!
Има смисъл и в "малките стъпки". Дори се препоръчва, с учебна цел- Дори някоѝ карат по старата методология- настъпват я два пъти, с цел затвърждаване.
Успех!
пп. Цитирам те така, както си го произвел. Утре ще се редактирам...ако си спомня.
Макар, в твоя пост, да присъства моето Име, там мои думи няма, затова в цитата съм оставил само твоята абревиатура, г-н Александър.............А това не са ли Ваши думи:. Така е, гледай си работата, приятно ми е; горе, в ляво, пише, в момента работя върху себеси, доктора ми репоръча много течности, и аз, не ми трябва...
Има и Ваши думи, ама няма кой да чете... съвсем по български... Та всъщност питах техника във фирмения сервиз кое е по-добре.. Той каза, че жълтите му харесват повече. Без да се обоснове защо.. Пиша си тука с Вас, защото не ми достига мотивация да си купя от белия и по-скъп модел пръскачка. Трифоне, ако обичаш измисли защо е по-хубава и спирам да те дразня.
съб яну 07, 2023 6:52 pmcameraman написа:
...
Трифоне, ако обичаш измисли защо е по-хубава и спирам да те дразня.
Не ми се налага да се напъвам, не ме и дразниш- напротив, а техника го заеби! Сега, да не се обидиш?!
По ми харесва на външен вид. Доколкото може да се прецени само с гледане, на там ми накланя феса.
Личния ми опит, с ефтинЖосите е директен- нямам дилема. Отимвам от двете спорни, по натам подарявам. Почти сходен пример имам и у Форума, което мога да докажа.
Скоро похарчих 30 пари от любопитство и.....бе фетиш свой. Виждам, че върши работа, но понеже имам два истински уреда и още няколко подобни, пазя опаковка и гаранция, евентуално за подарък.
Та, къф ти е проблема? Ако вече имаш мераци, забрави- жилав и упорит съм. Клатя си Матабито, понеже напълно покрива очакванията и нуждите ми.

пп. Така е, има и "наши" думи, които ще припиша на прясната ти неопитност, с цитатите.
Омешал си туршията.
Оправдания, с "формата" на Форума не ми минават. Има си и писмена форма, която се учи на младИ години.
cameraman - помощник
А-а-а-а..METABO ли бил тоя голям мерцедес, дето те кара да се надуваш???.. Не си струва. Много хубави думи съм чувал за тях... ама не е кой знае каква гъзарийка. Та от кЕтайците на Валерий груп се потретвам, че съм доволен.. Съвпада ни мнението, че изглежда по-читава бялата, а като качества на употреба..не бих искал да очаквам нищо повече от Премиума, който имах 3 години.. Искам бялата, щото по-голям кеф ще ми бъде да ми стои на гърба.. Прилича си на аха-аха истинска... Освен това оранжавите ги произвеждат вече със всякакви надписи братята китайци... и все еднакви... то ЕЛЕФАНТ, Топ гардън, Премиум, Херли и всеккви още. Не че белите буркани не са се нароили, но са вече над ентри левъла... 20 до 50 кинта по-скъпички.
cameraman - помощник
Колкото до писането, като средство за изразяване... моля да не почваме, щото граматика се учи на млади години, а не графично оформление на форумни постове с цитати... а аз граматиката я познавам твърде уважително. Това съвсем между другото. Модераторът може да премахне този офтопик.
Глеям, лека-полека прозираш (физическият смисъл на думата) и кълвеш, но ме обърка с предложенията.
Кое, от всичките шитни, предлагаш като най убава?!
Инак, на разположение имам моторна пръскачка Щил, моторна духалка, пак на Щил, .....и още моторни на Щил, щил, .ил.....
Сега вече може ли да пръсна чорапите от надуФки?
cameraman - помощник
съб яну 07, 2023 7:46 pmТрифон П.Трифонов написа:
Глеям, лека-полека прозираш (физическият смисъл на думата) и кълвеш, но ме обърка с предложенията.
Кое, от всичките шитни, предлагаш като най убава?!
Инак, на разположение имам моторна пръскачка Щил, моторна духалка, пак на Щил, .....и още моторни на Щил, щил, .ил.....
Сега вече може ли да пръсна чорапите от надуФки?
...аси пичът...... [-( [-(
cameraman - помощник
Купих RTRMAX-а. Благодаря за мотивацията. :supz:
kr1100 - майстор
съб яну 07, 2023 10:16 pmcameraman написа:
Купих RTRMAX-а. Благодаря за мотивацията. :supz:
Честито. Дай отзиви , после отново след година употреба.
cameraman - помощник
нед яну 08, 2023 11:03 amkr1100 написа:
съб яну 07, 2023 10:16 pmcameraman написа:
Купих RTRMAX-а. Благодаря за мотивацията. :supz:
Честито. Дай отзиви , после отново след година употреба.
Чакам да се обадят от сайта, за да потвърдя поръчката ама явно няма да бъде в неделя.
kr1100 - майстор
нед яну 08, 2023 12:03 pmcameraman написа:
нед яну 08, 2023 11:03 amkr1100 написа:
съб яну 07, 2023 10:16 pmcameraman написа:
Купих RTRMAX-а. Благодаря за мотивацията. :supz:
Честито. Дай отзиви , после отново след година употреба.
Чакам да се обадят от сайта, за да потвърдя поръчката ама явно няма да бъде в неделя.
Не знам от къде си , но в Хоме макс а има в наличност. Цена не съм гледал.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

Тема "Гръбна пръскачка на батерия или скъпа механична" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: