• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
ssk написа:
Здравейте и се извинявам, че влизам така в темата, ама не знам точно къде да си задам въпроса.
Искам да си взема моторна пръскачка до 400лв, обаче всички на тази цена са гръбни, а аз точно това не искам- да я нося на гръб /щото бих могла само ако е празна/. Пръскам декоративни, овошки, лози и зеленчук-около 2дка, та се чудя би ли се получило ако не е на гръб, а я бутам на нещо на колелца. Ако кажете, че става ще измисля как. Ползвам механична Роси, хубава е, ама е трудно...
Моля, помагайте...
Ако имате мотофреза ....
http://rezachki.com/praskachka-prikachn ... -lt3wz-22a
Багериста - специалист
Като пробвах пръскачката при включен реголатор ,пръска докато падне налягането ислед това спира ,като удариш 1-2помпи сама тръгва ,така е при натисната ръкохватка. А реголатора може и да не се включва ,тогава пръскачката си работи като всички останали.
preslav - майстор
Багериста написа:
Като пробвах пръскачката при включен реголатор ,пръска докато падне налягането ислед това спира ,като удариш 1-2помпи сама тръгва ,така е при натисната ръкохватка. А реголатора може и да не се включва ,тогава пръскачката си работи като всички останали.
Добра екстра, стига и да е надеждна, че като знам какви батаци се натрупват понякога.
Благодаря и на Иванов за идеите, но явно оптиката си остава най-доброто решение, хем ще е усмихната защото си мисли, че я снимаш - единствения недостатък е, че всичко става много бързо, а ми се искаше да се поизмъчи малко поне.
Andri01 - майстор
"Г-не ,тъща ви падна при крокодилите!
- А,не ме интересува-крокодилите са си ваши,спасявайте си ги!"
Ето ти решение-в зоологическата градина :)
preslav - майстор
Andri01 написа:
"Г-не ,тъща ви падна при крокодилите!
- А,не ме интересува-крокодилите са си ваши,спасявайте си ги!"
Ето ти решение-в зоологическата градина :)
Добро решение, ама във варненския зоокът не съм виждал крокодили - сигурно бая тъщи са завели там. Приемам оферти за крокодил под наем, може да е женски, но да не се гримира, без ботокс и пиърсинг.
vikontii - помощник
чет мар 09, 2017 9:19 amБагериста написа:
Колеги имах скъпа гръбна пръскачка ,но след доста години служба е време да се смени.След справка с гугъл се чудя коя да избера ,Матаби или нещо от сорта механична или акумулаторна най вероятно китайска.Миналия сезон купих механична за 20-тина лева и ми идва да я тресна в цимента ,тече от капачката ,не пръска добре ,помпиш като луд ,абе няма нищо общо с хубавите пръскачки.Бюджета ми е около 100- може и малко горница лева. Интересувам се най вече за акумулаторната ако някой притежава и ползва такава да сподели мнение.За механичните в този диапазон съм сигорен че са добри.Предварително благодаря
Понеже имам същата дилема, би ли споделил на какво се спря и дали си доволен?
VLADO66 - майстор
Такава пръскачка имам от над 10 години, само че 22 литра. Сутринта и сложих нова помпа 36 лева и продължавам да си я ползвам https://www.bagira.bg/15166/%D0%BF%D1%8 ... -16-%D0%BB
hidrazin - майстор
Преди месец купих ТАКАВА но от друг магазин и за по-малко пари.
НИКОГА вече механична па било то и "професионална". :-D
:partyman:
P.S. Замислям лек ъпгрейд - да я олекотя като сменя акумулатора с Li-Ion.
iivanov - майстор
Прежали медната , така ли да разбирам ?
kuger - майстор
пон юни 10, 2019 9:03 pmhidrazin написа:
Преди месец купих ТАКАВА но от друг магазин и за по-малко пари.
НИКОГА вече механична па било то и "професионална". :-D
:partyman:
P.S. Замислям лек ъпгрейд - да я олекотя като сменя акумулатора с Li-Ion.
И аз. Пролетта я взех, 1:1 с тази от линка. Същите параметри, същите "екстри". От Хоумм..., за 64 пари на промо. Но-нийм марка..Не и възлагах почти никаква надежда и останах приятно изненадан. На фина струя и подбор на оборотите, машинката работи на принципа "старт-стоп" системата.
Няма да я "тунинговам" :)
:partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27

Тема "Гръбна пръскачка на батерия или скъпа механична" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: