• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
  rikoari
Здравейте , може ли да ми препоръчате агроном
който прави резитба на овошки ? :)
Чираче - майстор
Абе питате нещо, а не посочвате в профила от къде сте? Как да се отговори сериозно.


Казус към админите - Направете при регистрацията да се посочва задължително населено място.
plamen6703 - майстор
Може да е агроном и нищо да не разбира от резитба на овощни дървета, а може човек да е без образование и да се справя без проблеми с резитбата на овощни дървета :-D По-добре търси човек с опит да ти свърши работата, отколкото човек с диплома :-D
keymaker - специалист
Аз не съм агроном, но с такива работи си гледам семейството. Не взимам скъпо.
Чираче - майстор
keymaker написа:
Аз не съм агроном, но с такива работи си гледам семейството. Не взимам скъпо.
plamen6703 написа:
Може да е агроном и нищо да не разбира от резитба на овощни дървета, а може човек да е без образование и да се справя без проблеми с резитбата на овощни дървета :-D По-добре търси човек с опит да ти свърши работата, отколкото човек с диплома :-D

Омаловажаването на образованието и признак на посредствените хора. Подочули от тук от там кое как се прави, и се правят на разбирачи. Лошото е, че има наивници, които им се връзват.

Пример - пожарникар и бодигард, бандит, управлява страната два мандата. А той завалията собствения си живот не може да оправи. Както и оная плювка Плевнелиев. Жалки хора!
stonesour - специалист
мога да препоръчам да по попрочетеш малко, има доста инфо в и-нет и после да погледаш малко клипчета в youtube. на английски има много матриал. напиши pruning [fruit/apple/plum/apricot/bla-bla] tree и ще си откараш цяла вечер в зяпане.

елементарно е. интересно е. и ще спестиш някой излишно похарчен лев.
plamen6703 - майстор
keymaker написа:
Аз не съм агроном, но с такива работи си гледам семейството. Не взимам скъпо.
Язък, че не си агроном, а се занимаваш с такива работи. Това е признак, че си посредствен човек, който се прави на разбирач подочул от тук от там кое как се прави :lol:
Само да те успокоя и аз не съм агроном, но нямам проблеми с резитбата нито на лозето, нито на овощните си дървета, та ставаме двама посредствени, но да сме живи и здрави :)
Чираче - майстор
plamen6703 написа:

Язък, ...нямам проблеми с резитбата нито на лозето, нито на овощните си дървета, :)
Опитваш се да ме иронизираш, май. Чета внимателно съветите ти за резитбата на черешата. Посредствена работа и съвети. А даже и неси написал в профила си от кое населено място си.
gnt69 - майстор
plamen6703 написа:
keymaker написа:
Аз не съм агроном, но с такива работи си гледам семейството. Не взимам скъпо.
Язък, че не си агроном, а се занимаваш с такива работи. Това е признак, че си посредствен човек, който се прави на разбирач подочул от тук от там кое как се прави :lol:
Само да те успокоя и аз не съм агроном, но нямам проблеми с резитбата нито на лозето, нито на овощните си дървета, та ставаме двама посредствени, но да сме живи и здрави :)
Да се включа и аз да станем тримата глупаци. Сам си режа лозето, асмите, дръвчетата и тревата. Без да съм агроном. :partyman:
Да питам и чирачето защо не си гледа пенсията като е пенсионер ами е тръгнал да дава акъли. Предполагам че не е учил за акъллия.
keymaker - специалист
Чираче написа:
keymaker написа:
Аз не съм агроном, но с такива работи си гледам семейството. Не взимам скъпо.
plamen6703 написа:
Може да е агроном и нищо да не разбира от резитба на овощни дървета, а може човек да е без образование и да се справя без проблеми с резитбата на овощни дървета :-D По-добре търси човек с опит да ти свърши работата, отколкото човек с диплома :-D

Омаловажаването на образованието и признак на посредствените хора. Подочули от тук от там кое как се прави, и се правят на разбирачи. Лошото е, че има наивници, които им се връзват.

Пример - пожарникар и бодигард, бандит, управлява страната два мандата. А той завалията собствения си живот не може да оправи. Както и оная плювка Плевнелиев. Жалки хора!
------------
Чираче, аз не съм и инженер, ама неща които водеща немска фирма заявява, че немогат да се правят на машина произведена от самите тях, в момента пътуват към седалището им като доказателство, че това дето го пише у книгите и това дето се ражда по нивите са коренно различни неща. Хайде със здраве. Че имам и един роднина със доцендтска степен по ракийо производство, който успя да прати капака на казана на 50 метра, а съдържанието в радиус от 20. Наздраве.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Тема "Резитба на овошки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: