Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
plamen6703 - майстор
Тук не става дума изобщо за никакво заяждане, възможно е да си изтеглил късата клечка с твоята "Хускварна", при мен нямам никакъв проблем с паленето и като цяло работи безотказно от няколко години, същото е положението с другата ми резачка Щил.
Гаранция на какво ще попаднеш няма, но за това има търговска гаранция и оторизирани сервизи, ако има проблеми по време на гаранцията се отстраняват в сервиз, а след изтичане на гаранцията всеки според волята си...едни се оправят сами, други ползват услугите на сервизи...
Евтина резачка не съм купувал, но познавам хора, които купиха "оригинални" Щил-ки от тъмнозелени търговци и после виеха на умряло, че след няколко запалвания резачаките им умираха в ръцете.
Това пак е по тяхна воля... като цяло всеки си прави своя избор какво да купи и как и за какво да си харчи парите.
vlax - майстор
Krass написа:
А моята пръскачка е 50л. кег от бира. Помпя го с компресора на 4 бара, и обикалям двора с 35м. маркуч. Някъде из форума бях качил и снимки. Имам и 20л кег от кола за по малки пръскания. И пак с маркуча.
Тоя съм го ял ,кег 20 л от кока кола и 25 м маркуч ,така седи вече толкова години неизползваема след 2-3 пръскания.
viewtopic.php?t=46768&start=640
Изображение
Изображение
plamen6703 - майстор
Кое те отказа от тоя вариант :)
vlax - майстор
plamen6703 написа:
Кое те отказа от тоя вариант :)
Ами отказа ме моторната пръскачка
Осрахме темата,дано автора не ни се сърди,може за някого и да е полезно.
plamen6703 - майстор
С такава пръскачка от кек преди години боядисах къщата на татко, но не сме я ползвали за ръсене в градината.
От две години пръскам не малък лозов масив с малък трактор, а моторната пръскачка е нещо много полезно и облекчава много работата :)
съб апр 15, 2017 8:55 pmvlax написа:
Krass написа:
А моята пръскачка е 50л. кег от бира. Помпя го с компресора на 4 бара, и обикалям двора с 35м. маркуч. Някъде из форума бях качил и снимки. Имам и 20л кег от кола за по малки пръскания. И пак с маркуча.
Тоя съм го ял ,кег 20 л от кока кола и 25 м маркуч ,така седи вече толкова години неизползваема след 2-3 пръскания.
viewtopic.php?t=46768&start=640
Изображение
Изображение
Пазиш ли още тая пръскачка ( кег ) и продаваш ли я , ако я пазиш и за колко ?
vlax - майстор
Пазя я.Да.
Останалото на ЛС.
:partyman:
... и един принципен въпрос:Ако вместо силиконова смазка използуваме тефлонова грес,ефектът ще е добър?Дали някой има мнение и опит?

Тема "Лозарска пръскачка "Гардения"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: