• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Върви при него да ти обЯсни , освен от ауспуха , откъде другаде издишат щиловете . :-D
пет юни 08, 2018 7:52 pmiivanov написа:
Върви при него да ти обЯсни , освен от ауспуха , откъде другаде издишат щиловете . :-D
Нави ма, вече горя от желание да отимам машинка Олеле Как.
Поздрави!

.....вече ровя в офицялния сайт.
strashko7 - специалист
здравейте някакви мнения за тези косачки за косене на двор около декар
http://www.homehardwaredirect.co.uk/Pro ... 5hEALw_wcB
и тази
https://www.diy.com/departments/flymo-v ... google_cpc
мерси предварително
bulhomes2 - майстор
Минах по тоя път с такава. 32 см (130 лв) за около декар двор - 6 часа. За следващото косене взех по-голяма пак на ток (240 лв) - 4 часа. Бензинова самоходна 53 см (430 лв) - 45 минути.
Вчера, на бачкането, гледах как мъчат една слабичка бензинова, за доста парички. То не беше заглъхване, гаснене, палене, ама и мястото не беше поддържано редовно. Изкосиха ок 150 квадрата докато си напрая 4те километра.
offvt - специалист
Към колегата iivanov и не само имам питане.
Мастера го поръчах с кордова глава LOAD&GO ExtraLife
и досега косих с кръглата кафява с черна сърцевина корда.
Сега заредих зелена 3мм квадрат на Олео и започнааха проблемите.Независимо от навитите метри ,кордата засяда
и не се освобождава сама.След отваряне на главата и пренавиване работи и пак заяжда.
Иначе Мастера с тази корда работи идеално,но този проблем
ме дразни.Не съм мокрил кордата,а и да я мокря при температурата на главата- каква полза!
iivanov - майстор
Тази корда е доста твърда и бързо префасонира каналчетата , които я подвеждат , към двата барабана на шпулата . При бързото навиване , кордата тръгва на единия барабан и стават засечки . Аз отдавна спрях да ползвам предимството на тази глава и навивам ръчно .
strashko7 - специалист
нед юни 10, 2018 9:37 pmbulhomes2 написа:
Минах по тоя път с такава. 32 см (130 лв) за около декар двор - 6 часа. За следващото косене взех по-голяма пак на ток (240 лв) - 4 часа. Бензинова самоходна 53 см (430 лв) - 45 минути.
мен това не ме притеснява,просто ми трябва за подравняване ,иначе имам бензинов тример
bulhomes2 - майстор
А кое те притеснява? И какво общо има бензиновия тример?
strashko7 - специалист
вт юни 12, 2018 12:54 ambulhomes2 написа:
А кое те притеснява? И какво общо има бензиновия тример?
притеснява ме дали ше се справи като натоварване на 1 декар двор.ще се ползва за подравняване на тревата 1-2 пъти годишно,затова не ми трябва скъпа косачка.бензиновия тример се ползва да окоси високата трева
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Тема "нови косачки и коси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: