• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vectra72 - специалист
Аз си вземах тази http://www.kol-bg.com/%D0%B3%D1%80%D0%B ... se-734.htm и съм много доволен от нея.
palefaced - специалист
След достатъчно отлагане, поръчах Олео Мак 381Т. Днес ще пристигне и след известно време ще кача отзиви. Ще се коси поддържан терен, леко неравен по малко от 2дкр. Благодаря на всички колеги за съветите и мненията !
iivanov - майстор
Иии , трябваше още малко да ръснеш . Разликата не е кой знае каква , при положение , че си решил да дадеш толкова пари . Хаирлия да е ! Вземаш машина с яко "шаси" . :partyman:
palefaced - специалист
Тя дори тази ми е над бюджета, инак през цялото време гледах 250Т и 441Т. В крайна сметка компромис и от към двете машини. както акзах няма да се товари много много. Вземам я изцяло за домашна употреба. Някой др двор и това ще ие, все пак имаме малко тракторче само за косене. Сега ако кажеш че разликата е огроооомна ще взема от Панко другата, но ще ми дойде доста над бюджета.
iivanov - майстор
Ако можеш - вземи . "Шасито" е , като на 441 , само че тази е по слаба . Машината многократно ще се изплати . Панко не те ли посъветва ?
ПП 441 ще работи добре с 3 мм корда . Тази може да се задъхва . Ще се наложи да сложиш 2,7 , а там вече разхода за корда ще се качи .
palefaced - специалист
Аз доста четох тук и говорих няколко пъти с него. Препоръча ми 381Т за моите цели, поръчахме я и днес ще мина най вероятно към 17:00 да я платя и да си я взема. Пак казвам, в никакъв случай няма да се ползва професионално, работя в тотално различна сфера и едва смогвам от към време. Просто никога не съм бил фен на - "купи най евтиното". Идеята е ако случайно някога се наложи да подравнявам изоставен терен, да се справя.
iivanov - майстор
Те целите се променят . Аз , ако знаех това , което сега знам , щях навремето Мастера да взема . :-D
ПП И моята работа е друго .
palefaced - специалист
И ти си прав, но наистина трудно ще се случи при мен. Доста надхвърлих бюджета и без това. Жената ще ме изсели. Всички около нас са с машини за по 200-300 лв и се чуди защо аз ще давам 800 :-D .
iivanov - майстор
Моята претръпна . :-D А за първата резачка дойде с мен до магазина . На излизане беше пред припадък .
В началото на сезона си направих устата за Мастера . Съгласна е . Ама машината ми доста пари изкара .
palefaced - специалист
Ако се занимаваш профи с това сиг си струва. Моето поприще е съвсем друго и наистина нямам време за профи косене. Бачкам, уча и отделно пчели имам... абе доста неща съм подхванал и времето ми е най ценния ресурс. Благодаря за съветите още веднъж !
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Тема "нови косачки и коси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: