• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Времето - това е , което ще ти спести по-мощната машина . На мен също не ми стига . С косата само заработвам допълнително . А я взех за лично ползване . :-D
ПП За профи спартите не стават . Там си трябва пълна антивибрационна система .
ssiderov - специалист
Да ти е честита колега!Иво правилно ти казва,макар да гледаш от твойта камбанария.Нема начин някоя баба да ти не свирне да идеш и в нейния двор.Но така си коментираме,щото си приработваме с тия машини.Спорна и безаварийна работа!А и те жените нема начин да не прочетат цените преди нас!Мене щерката ме издава,дори майка и да не е в магазина с нас!А аз гледам да я няма,но след малко се докладва:"Мамо,тати си купи резачка!" :axe: :rolleyes:
palefaced - специалист
Не успях вчера да я взема, на Дистрибутора му излезна работа. По думите ви да разбирам ли че 381Т е мн мн по зле от 441Т. Доста я хвалите. Пак се вкарах в разни размисли и страсти.
iivanov - майстор
Старата ми резачка е по-слаба от новата с точно толкова , колкото е разликата между 381 и 441 . Ами новата реже по-бързо . Днес бях при Панко , да му заведа клиент за дреболии . Гледам една провесена 441 на стената . Хич не се чуди ! Два пъти да окосиш на бабата отсреща и си избил разликата . :partyman:
пет юни 08, 2018 9:01 ampalefaced написа:
Не успях вчера да я взема, на Дистрибутора му излезна работа. По думите ви да разбирам ли че 381Т е мн мн по зле от 441Т. Доста я хвалите. Пак се вкарах в разни размисли и страсти.
Повече не го мисли, а за тея работи слушай Иванов!
Ще дадеш 90 лв. повече сега и ще си щастлив дълго време, дори и само като се сетиш за машинката.
Спестиш ли си ги сега, дълго време ще съжаляваш и ще опитваш да изгониш тая мисъл като досадна муха. Това освен ако не си сигурен, че голямата не ти тряба, ама като та "гледам"....
Вземи си 441То, ще го "изгладуваш" с усмивка!
palefaced - специалист
Ей страшни сте, почти се разубедих. Рекалкулирам бюджета за месеца, заради вас... но пак ще говоря и с Панко на място. Днес ще се случат нещата, така се разбрахме с него преди малко по телефона.
iivanov - майстор
Пич е Панко и му чува главата . Гледам ти от мненията , че си взел къща в Боровец . Мога да ти преотстъпя клиентите си в Ракитника . И без това нямам време . Отсега те виждам с едни 100 лв отгоре . :partyman:
palefaced - специалист
:) Работата става дебела... :). Благодаря колега... на Боровец сме - Да. Сега като я взема ще ме хване крастата да кося и това го има... ами ако ти идват много ще се възползвам. След това ще пием бира, разбира се.
iivanov - майстор
Работата е тежка , но това са парите за един ден . Пазарът е разработен , но за мен е вече прекалено голям .
пет юни 08, 2018 2:25 pmiivanov написа:
Работата е тежка , но това са парите за един ден . Пазарът е разработен , но за мен е вече прекалено голям .
Иванов, ако си купя най професионалната и скъпа коса, дето може и да колтучи, ши пусниш ли гювеч и на мене? Ама ше е Щилка, пък ти не ги обичаааааш....
Поздрави на Панков!
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Тема "нови косачки и коси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: