• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Rosen86 - помощник
съб ное 09, 2019 7:07 pmfeikot написа:
Чифарелито с клапана е добър вариант,ама за тия пари... Абе, а ти нямаш ли тракториче с тия 15 дка ? Аз работя 100 дка и това лято взех един райбер,ами да ти кажа,много съм доволен. Каквото и да вземеш,важното е да е с помпа, ако са ти високо листата
Имам тракторче, но една вентилаторна пръскачка е 3000 лв. А от тези грънбинте ще ми свършат работа :)
Rosen86 - помощник
съб ное 09, 2019 7:07 pmfeikot написа:
Чифарелито с клапана е добър вариант,ама за тия пари... Абе, а ти нямаш ли тракториче с тия 15 дка ? Аз работя 100 дка и това лято взех един райбер,ами да ти кажа,много съм доволен. Каквото и да вземеш,важното е да е с помпа, ако са ти високо листата
Имам трактор, но не не ми се дават 3000 лв за вентилаторна а и с тази ще икономика някой лев от препарати :)
feikot - специалист
Има и втора ръка евтини, да не говорим,че една помпа,резервоар и 5 дюзи ти излизат колкото гръбната. Е, ако нямаш кабина не е гот
Rosen86 - помощник
нед ное 10, 2019 10:26 amfeikot написа:
Има и втора ръка евтини, да не говорим,че една помпа,резервоар и 5 дюзи ти излизат колкото гръбната. Е, ако нямаш кабина не е гот
Ако ми намериш вентилаторна 300 л. втора ръка за към 1000 лв. те признавам :)
iivanov - майстор
Честито ! Ама да те светна сега за недостатъците спрямо чифарелито . Няма автоматичен клапан за препарата . При всяко преместване ще трябва да спираш ръчно . По-тежка машина , но пък с по-малък резервоар . Който ще зареждаш по конвенцоналния начин . Сухите препарати се пускат по закривена тръба - колко ли ще остиска същата на въпросните ?!! За обхвата -там щилчето издиша тотално . За цената няма смисъл да говорим .
Rosen86 - помощник
вт ное 12, 2019 7:52 pmiivanov написа:
Честито ! Ама да те светна сега за недостатъците спрямо чифарелито . Няма автоматичен клапан за препарата . При всяко преместване ще трябва да спираш ръчно . По-тежка машина , но пък с по-малък резервоар . Който ще зареждаш по конвенцоналния начин . Сухите препарати се пускат по закривена тръба - колко ли ще остиска същата на въпросните ?!! За обхвата -там щилчето издиша тотално . За цената няма смисъл да говорим .
Може и да си прав, но като ги видях и двете ми хареса повече щилката, а на мен като ми грабне нещо погледа дори и да не е най практичното това остава :). Трябва да ги пуснем и двете една до друга да се видят недостатъците :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Помощ за избор на моторна пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: