• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
[quote=feikot
@ "Търсим джойстик от Чифарели оригинален с автоматичен клапан"
Не беше уточнено. Изтрих линка ?
Интересна ми е цената на Чифарели то. :?
Последна промяна от kr1100 на пон юли 15, 2019 11:09 am, променено общо 2 пъти.
gnt69 - майстор
нед юли 14, 2019 9:27 pmkr1100 написа:
feikot Такава ръкохватка не открих,[/quote написа:
http://gradina-bg.com/-3wf-3-3wf-600-/140-djoistik.html
Много трудно за намиране
Търсим джойстик от Чифарели оригинален с автоматичен клапан като паднат оборотите да не се губи течност, да затваря самичък. Иначе има решение с лявата ръка кранчето и няма драма. Човека си е купил чисто нов райдер с помпа и джойстик. :partyman:
iivanov - майстор
Олео мак Мб 90 е 1/1 с Чифарели м 1200 . Като резервна част там е към 120 пари .
Rosen86 - помощник
Здравейте,
И на мен ми предстой закупуване на пръскачка и се чудя каква, но и ако може някакво мнение ако имате за тази марка https://www.valerii.com/product/32876/p ... h-9mt.html
Машинките са турски имам перфоратор и ъглошлайф на тази марка, но за пръскачките не знам дали са им добри. Някой ако има наблюдение върху тези да сподели, че Райдер за мен лично не стават.
iivanov - майстор
Това си е същият китаец , като Райдер . В Турция са произведени само лепенките . Ако и те не са поръчани в Китай . В описанието пише , че машината става за високо пръскане , ама не става .
Rosen86 - помощник
На мен основно ми трябва за пръскане на малини понеже имам 15 дка и ми се видя доста практична. И да е с 20 литрово казанче за вода :).
чет ное 07, 2019 7:14 pmRosen86 написа:
На мен основно ми трябва за пръскане на малини понеже имам 15 дка и ми се видя доста практична. И да е с 20 литрово казанче за вода :).
Тея декаре искат нещо марково, доказано, надеждно и скъпо.
ky-kyy - майстор
Ти па...колко са 15 декара....а и малината, колко пък да е висока, че чак високо пръскане......

Малко извън темата, ама това приключение - земеделието и аз го минах....Е, аз овошки разни- сливки, черешки, орехчета, прасковки...бая декарчета...че и орташки....Имаше по нашия край, един шапщал с фъртолетище ръсеше, по едно време, взе да се изявява, като монополист, ама дойде един друг с делтапланерище...той па взе, че нацели една топла и се спомина....Ама мисълта ми е, махкай ги тез храсталаци, докато не си се набълбукал. Аз успях някак си, да подлъжа еин, да ми изкупи дяла от овошките, че рахатясах. малко.....Ай, чао :?
Rosen86 - помощник
Не винаги марковото е добро, изпитал съм го :) а за махането няма да ги махам, че трябват и луди като мен да се занимават с това :)
ky-kyy - майстор
чет ное 07, 2019 8:23 pmRosen86 написа:
Не винаги марковото е добро, изпитал съм го :) а за махането няма да ги махам, че трябват и луди като мен да се занимават с това :)
Баш тъй си е :lol: Аз само ти споделих, белким са очовечиш :rolleyes:

Обачи, за марковуту.....ся, без да имам притенции, да ти определям с ъгломер, наклона на оная ти работа, ама хич ней баш тъй....Не че нема да ги препикаш с райдерчето, ама проблема на тия недоразумения е най-вече в това, да ги подкараш....И след като споменеш за сто и дванайсети път мамата и целия им род от женски пол и най после вземе че забръмка, те тогава идват вече големите проблеми.....и те така и пак тъй :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Помощ за избор на моторна пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: