• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
infomar
ЕКО МАКС БИО-БУРГАС написа:
Здравеите пускам тази тема защото проблема е сериозен които има септична яма или изгребна яма както вече е модерно знае миризмите са големи ако прелива и отиде при оъоеда стават скандали трябва да се вика често фекалка и други такива проблеми затова ви представям препарата Бакти+ това е натурален продукт съдържащ 6 щама високо ефективни бактерии и ензими селектирани от опитни специалисти след активирането им във вода те започват да се хранят със органичните продукти във отпадните води със този продукт поддържам количеството на активната утаика във редица пречиствателни станции надявам се някога да направим нашата прекрасна страна отново чиста но съм наясно че без закон и глоби и то солени за замърсителите няма да стане ЕКО МАКС БИО-БУРГАС подкрепя природата
Предложението ви е уместно но моля за допълнителна информация:
От информацията за примерно препарата БИО-ТОП 2000 200 гр./22 лева виждам, че на него пише:
http://ecomaxbio.com/products.php?list= ... b81Ep.dpbs
Препаратът се изсипва в 1-3л. нехлорирана хладка вода, изчаква се 20-30 мин. (но не повече от час) и се излива в ямата или в най-близката тоалетна. Третиране се прави на всеки две седмици. Не изливайте в ямата хлоросъдържащи препарати, силни киселини и основи. Препаратът действа при влажност на субстракта над 60%.

Като се има в предвид, че една стандартна септична яма акумулира в себе си отпадните води от тоалетната, банята, мивките, пералнята, миячната машина и т.н.т. всички отпадни води от едно домакинство, а също така водата, която се ползва от ВиК е задължително минимално хлорирана, то дали предлаганият от Вас препарат за 22 лева прилаган два пъти в месеца (общо 44 лв.) ще бъде ефективен. Препаратите които се ползват в пералните, миячните и др. дали съдържат киселини и основи? :?
Предполагам, че за да се спазят изискванията които давате за неговото приложение, трябва да се прилага само към чист продукт - т.е. отделени фекалии, подмити с не хлорирана вода и стриктно следене влажността на субстракта да е над 60%, инак няма да има гаранция.

Моля за разяснение къде и как да ползвам Вашият БИО продукт в нашата реалност?

Дали ако закупя и приложа Вашият продукт към моята стандартна септична яма в която влиза всичко и той след 3 месечно третиране по вашите указания два пъти в месеца, не се окаже ефективен, ще ми възстановите парите и транспортните разходи по неговото закупуване?

Приятен ден, оставам в очакване на Вашият отговор :rock:
preslav - майстор
ЕКО МАКС БИО-БУРГАС написа:
Здравеите пускам тази тема защото проблема е сериозен които има септична яма или изгребна яма както вече е модерно знае миризмите са големи ако прелива и отиде при оъоеда стават скандали трябва да се вика често фекалка и други такива проблеми затова ви представям препарата Бакти+ това е натурален продукт съдържащ 6 щама високо ефективни бактерии и ензими селектирани от опитни специалисти след активирането им във вода те започват да се хранят със органичните продукти във отпадните води със този продукт поддържам количеството на активната утаика във редица пречиствателни станции надявам се някога да направим нашата прекрасна страна отново чиста но съм наясно че без закон и глоби и то солени за замърсителите няма да стане ЕКО МАКС БИО-БУРГАС подкрепя природата
Пак ли аз се оказах най-големия балък да давам една торба с пари за пречиствателна станция, като можело и с шепа хапчета - предлагате ли нещо с мирис на теменужки?
gogyto - специалист
Изобщо съществува ли някакво решение от такова естество (прахчета, хапчета) за септична яма?
preslav - майстор
gogyto написа:
Изобщо съществува ли някакво решение от такова естество (прахчета, хапчета) за септична яма?
Не съм чувал, но и никой още не е доказал, че няма горски духове.
Junak - майстор
Мутра играел тенис с жена си. Жена му ударила топката много силно и счупила близък прозорец. Отишли да се извинят. Почукали на вратата. Отворил им мъж, и мутрата му се заизвинявал. Мъжът казал :
-Прозореца , както и да е,но счупихте 3000 годишна ваза, аз сам духът от вазата. И ще ви изпйлня по едно желание.
Мутрата се зарадвал и казал;
-Искам да имам по един милион в всяка банка по света.
Жена му и тя се зарадвала:
-Искам да имам най- луксозния апартамент.
Духът казал:
-Трябва парво да изчукам жена ти и тогава ще се сбъднат желанията.
Мутрата които горял от нетарпение се съгласил.
Качили се мажът и жената горе, почнали да се чукат и мажът попитал:
-На колко години е мъжът ти?
-На 30.
-Ха ха толкова голям, пък вярва в духове.....

P.S. Че и с препаратите за септични ями така...-
  • 1
  • 2

Тема "Препарати за септични ями" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: