Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
toolegittoquit - майстор
iliya_i написа:
Тая машина дето си я показал не може да се завърти в двора. А малката я видяхме на клипа. За малки площи - малки машини (и с малка производителност) или ръчни инструменти.
Малката машина е тример. Има по-широки косачки, които се бутат и работят по-бързо. Има и на мотофрези/мотоблокове модули коси. Ръчните инструменти издишат тотално.
LazarGanev написа:
Виж ся чадо - аз с ръчна коса не съм косил, но това не означава, че не се кефя на такива, които го могат.
А аз съм косил с ръчна коса. А баща ми не го знаеш на колко е. Да не излезе, че и на теб може да ти е баща. :-D
zz_stefanov - майстор
Въх, де ги има тия работи :-D
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
...Ръчните инструменти издишат тотално.
....
А така, кажи им го на глупаците дето си купуват ръчни инструменти!

:?
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Въх, де ги има тия работи :-D
Навремето баща ми имаше сръбски мотоблок, на който имаше ножична коса като модул. Беше с ширина над 1 метър.
Косата беше нещо подобно на картинката по-долу...
А пък вие сравнявайте ръчна коса с тример с къса корда и си мислете, че ръчната коса е добър инструмент. Аматьори.. :-D
Аз тая ръчна коса ще я мина дори с косачка, която се бута. Просто ще вървя по-бързо с нея. :-D
Изображение
LazarGanev - "Велик майстор"
toolegittoquit написа:
А аз съм косил с ръчна коса. А баща ми не го знаеш на колко е. Да не излезе, че и на теб може да ти е баща. :-D
Ааа, то колкото тебе, че и повече и аз съм косил при дяда на село. Пък за годините на баща ти може и да греша, но съдя по твоя акъл и следвам някаква логика. Ако няма логика - сори, значи съм сгрешил :cool:
toolegittoquit - майстор
LazarGanev написа:
:cool:
И все пак мотоблокът с коса или дори косачка, на която се седи и я караш върши много повече работа, не мислиш ли? :)
Защото след 2 декара с коса ще си изморен...
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
LazarGanev написа:
:cool:
И все пак мотоблокът с коса или дори косачка, на която се седи и я караш върши много повече работа, не мислиш ли? :)
Защото след 2 декара с коса ще си изморен...
Човешката мисъл може да достигне до невиждани висоти!!!
toolegittoquit - майстор
LazarGanev написа:
:goodman:
:partyman:
Keresteliev написа:
Човешката мисъл може да достигне до невиждани висоти!!!
Теб ще те прискрипя в някой ъгъл с ножичната коса, така да знаеш. :evil: Много си досаден. Изключително. :evil:
Не ти обръщат внимание, но пак си го просиш. [-(
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
Keresteliev написа:
Човешката мисъл може да достигне до невиждани висоти!!!
Теб ще те прискрипя в някой ъгъл с ножичната коса, така да знаеш. :evil: Много си досаден. Изключително. :evil:
Неблагодарнико, да ти изтъквам интелектуалните предимства, пък после да ме прискрипваш ...

п.п. Чудя се, всички ли от Каблешково са такива неблагодарници?

Едва ли.

Тема "Нов вид тревокосачка - работи без ток и бензин. Ползва се дори от жени." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: