• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Draganov - специалист
На имейла често ми пращат реклами от banggood , но тази снимка ме впечатли:

Изображение

Влязох в един случаен сайт :http://forum.flowersnet.info/viewtopic. ... 6&start=45 ,където коментират разсаждане на ягоди от семена,но всички се хвалят с разсада си а не с тоновете ягоди,които са набрали.
Някой да е засаждал подобни ягоди и да е получил положителен резултат?
Защото като хоби ми е и градинката,та мисля да поръчам малко китайски семки.... :partyman:
П.С. 100 семки струват 2.99$ там,на практика само една ягода от кило избива цената от 6 лева на семките...(шегувам се,разбира се )
Последна промяна от Draganov на вт юни 06, 2017 1:55 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
Draganov написа:
На имейла често ми пращат реклами от banggood , но тази снимка ме впечатли:

Изображение

Влязох в един случаен сайт :http://forum.flowersnet.info/viewtopic. ... 6&start=45 ,където коментират разсаждане на ягоди от семена,но всички се хвалят с разсада си а не с тоновете ягоди,които са набрали.
Някой да е засаждал подобни ягоди и да е получил положителен резултат?
Защото като хоби ми е и градинката,та мисля да поръчам малко китайски семки.... :partyman:
Зависи какво разбираш под положителен резултат :) Пробвах с такива ягоди, на вид са супер, на вкус са нещо като силикон. Ако ти вържат очите и те попитат какво ядеш, ще се затрудниш с отговора :)
Kokar - специалист
Както се изразяваше един съсед преди много години, сочейки различни краища на градината: Това е за нас, а онова там за гражданите :)
Гост - специалист
Снимката с ягодата е редактирана, вижда се и от непрофесионалист. Играл е фотошопа, ама не са се старали много...
Ако ягодата беше истинска- щеше да се налага да чистиш семките като на диня, преди да я ядеш. Като получиш семената- точно по големината им ще разбереш дали са от толкова голяма ягода.
За мен е шмекерия. Имаше преди време пак измама с масирана реклама във вестници пак за едни ягоди- катерливи, едри, не знам си какви... На фирма без адрес и телефон, само с поенска кутия ;-)
nfsto - напреднал
Не е нужно да се пипа снимката, просто променяш мащаба примерно, ако това са детски ръчички ягодата е огромна в този мащаб... От китай поръчвах 2 плика със семена стевия общо около 6оо семена , резултата нито 1 избило стръкче... Не ,че българските дето са по 5лв в пликче от 10 семки избиват, но явно аз съм си карък...
nikolovvd - майстор
Гост написа:
за едни ягоди- катерливи, едри, не знам си какви...
Ягодовите дървета, нали? :lol:
Жената си поръча. :-D
До ден днешен не са станали повече от 10 см. :finga:
Гост - специалист
На няколко пъти получавам едни рекламни книжки по пощата с оферти за разни растения. Цветята на картинките изглеждат страхотно.
Има и скреч- карта и като изтъркаш: О- чудо! кода ти е печеливш и някакви страхотни отстъпки... Само трябва да поръчаш растения за минимум 40 лв...
Като потърсиш в Интернет за ягоди "Монт Еверест" излизат едни страхотни картинки...
Заедно с тях се мъдрят и банери за "доматено дърво"
Ще пропусна и за дървото...
nikolovvd - майстор
А не пропуснеш, а хапнеш дръвцето! :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Никакъв авантюризъм няма у вас :-D :-D
  • 1
  • 2

Тема "Ягоди от семена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: