Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nfsto - напреднал
Здравейте!
Интересувам се глава за косене Mcculloch P35 Universal 577615902, дали е съвместима с китайските тримерни косачки ?
Изображение
Глави от husqvarna ставаха, но много им вдигнаха цените искат ми 109лв за глава която преди взимах за 30лв... и почнах да търся алтернатива, китайските са едва ли не за еднократна употреба, аналог на т35 намерих ,но е боклук...
Ще се радвам ,ако споделите опит дали става тази глава и евентуално какви ползвате и сте доволни от тях.
Поздрави,
keymaker - специалист
Има имитация на load&go в хоум-макс. Взех една за проба и въпреки уменията ми да троша кордови глави, окосих 2 декара и я бих туктаме по камъни и подобни препятствия, но устиска.
iivanov - майстор
Не ми хареса ! Корпусът , съответно щифтовете са от твърда пластмаса и е приключение да разглобиш главата . За сметка на това , при удар в клон главата се разглоби , ситните части се разхвърчаха . Въобще не си направих труда да търся . Използвах само капачката , но и тя сякаш даде бързо фира .
ОМ пуснаха нова разновидност на тази глава . Усиленият бутон е още по-усилен и с променена форма . Утре ще снимам и ше покажа оттатък .
ПП Ама и цената си я бива . :rolleyes:
ssiderov - специалист
Има някакви май сръбски бяха,копия на хускварновите с лагера на синия бутон.Едно към едно издокарани.Оригиналната Т45 на хускварна е 67 лева в момента.Сръбските само ги мернах,незнам цена.Еми виж си резбата на китайката.Винаги на струга може да се направи преходна втулка с нужната резба.
kr1100 - майстор
В Коледжиков има глави Т35 китайски.Миналата година бяха около 24 лв.През седмицата ще купя 1 глава и ще мога да дам цена.
През година си купувам от тези китайки и си събрах шпули за кордата.Като имам време намотавам кордата и ги държа в готовност.Преди косене са в кофата с вода.
chapara - майстор
Главата става, в момента съм с такава. Трябва да я отвориш и да сложиш на мястото на мъжката резба една от тези втулки които са в комплекта и отговарят на резбата на косата. После сглобяваш и действаш, смяната е елементарна :wink:

Тема "Глава за косене Mcculloch P35 Universal 577615902" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: