• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Чираче написа:
Предлагам психотест
Отатък е по-интересно - пуснаха тест с цици . :-D
radius - майстор
Какво се връзвате, човека се комплексирал, че не може да пребори машинката. Дошъл да анализира форума (не че някой е молил за анализи), за да си повдигне нарушеното его.
iivanov - майстор
Ма не се връзвам - забавлявам се .
Вампи , на на няколко пъти обвини тук присъстващите , че не ги слушат главите . Даже почти обяви форумна отстъпка , за най-напредналите . Е не сме мръднали - аз имам и документ .
1115 - специалист
Dragula написа:
1115 написа:
Ами виж там и с ухото за колана и с самия колан да не усукваш жилото и то да е все едно "дало газ" - при мен се е случвало такова нещо.
Не е това със сигурност.

Не е със сигурност, ама е нещо подобно. Просто машината не е била на празен ход от обтегнатото жило.
djendov - специалист
Dragula написа:
Баналният проблем се оказа в кухия винт, през който минава жилото на газта. ..
До такова заключение стигнах сам на 6 годинки с мотофрезата на дядо си. На теб явно ти е отнело доста повече време.
Dragula написа:
Това го разбрах преди няколко дена още, но си проведох психологически експеримент с вас да ви погледам сеира и да премеря колко ви тежат главите.
Бан по Мак адрес за такива гламури...
Вече като ми трябва нещо, го търся по 4-5 часа из форума, заради 50-те хиляди малоумни поста и теми. Ценната информация стана игла в купа сено.
djendov - специалист
Така сме ние във Варна...рапани, чадъри...не ни е срам с честен труд пари да вадим.
С Фройд не съм много съгласен, но поне от мускетарите да беше попил малко възпитание и мъжко поведение.
Доста по-възрастен си явно от мен, не ти приляга държанието.
Поздрави! От Варна!
kolcho - специалист
Dragula написа:

Аз на 6 четях Фройд
Oпппаланкааааааа, източникът на проблема бе стопроцентово идентифициран!
:supz:
plamen6703 - майстор
Dragula написа:
Това го разбрах преди няколко дена още, но си проведох психологически експеримент с вас да ви погледам сеира и да премеря колко ви тежат главите.

Не ставате, пичове - на копчето пришивате палто, па се и дразните.

С изключение на lov, който се опита да помогне човекът и наистина беше прав, че карбураторът е хлабав.

Айде със здраве и внимавайте с домашната пукница у жегите да не припаднете на поляната с Хускварна в ръка на две строшена :lol:
Аз те разбрах още като пусна темата, веднага се набиват в очите ми хора, които ги хапе кучето :lol: Не ти го казах в прав текст да не те сривам психически, но с кеф ти гледах сеира за джипа, за парите, които не са проблем и за марковата коса, която ще си купиш, ама друг път :lol:
Аиде бЕгай легай, че утре пипера кой ще прекопае :lol:
Чираче - майстор
Аз спрях да му отговарям на провокациите. Просто не виждам смисъл. Даже и за сеир не става. А Вие?
Andri01 - майстор
Опитва да измести Тинки в тъпите теми,но безуспешно! :) :partyman:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Raider - бягайте далеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: