• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Чираче - майстор
Я, няма такъв ник Dragula. Даже и постове няма. Край с темата. Може да бъде изтрита тотално.

Скоро ще се появи с нов ник. :lol: К
1115 - специалист
И сега какво,
iivanov ли е противник на Райдерчетата?
Той ли пусна темата :? ?
iivanov - майстор
Темата е изключително несъдържателна и е добре да се махне изцяло .
profesionalist_wood - майстор
Имам бензинова косачка на Райдер.и кво? Доволен съм,бръмча втора година на вилата
В началото когато прохождах си взимах Райдер за домашни нужди.Ей вчера с флекса на райдер рязах мазилката на ревизионния отвор на водомера за да пъхна ПВЦ капака. Ама бил 60 лв и слабичък с регулиране на обороти. Ми супер,доволен съм. Кво? Това че разни тролове като Дракула оплюват Райдер си е негов проблем. Техниката не е за професионални дейности. :drinkers:
shotik - майстор
Това ,че на някой се е скапала техниката от определена марка , не значи , че трябва да отбягваме марката, ами как на Форд, Хонда и някои други марки коли изтеглиха хиляди автомобили , заради повреди !
Трябва ли тези марки да ги избягваме ?
Мисля ,че единични случаи на дефект може да има в производството на всяка марка техника , хранителни продукти и др.
velinsl - специалист
Аз също съм доволен. Имам една дрелка за 60-70лв беше. Колко ремонти направи не е истина. И не есдала багажа още. Ръждяса и патронника на скоро, но вече 5-6 години не е мръднала.
Stefan2000 - специалист
Ами да.
Аз построих къщата с Райдъри и какво?
Голям прободен трион, циркуляр, ел. ренде. Що материал отнесоха.
Само на рендето сменям периодично едно лагерче на вала.
Все пак не трябва да се купува най-евтиното от евтиното.
Има модели и модели.
Virtex - майстор
Темата е стара, потребителят, който започна да се изживява като психиатър с типични отклонения вече отдавна го няма :)

Съответно се изгуби смисъла, понеже постовете му заминаха. Ако някои има какво да каже по темата ще я отключа наново, иначе засега ще остане без възможност за коментар.

Ако някои има желание, може да отговори нова такава с цел дискусия :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Raider - бягайте далеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: