• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
шоп - майстор
2-3м
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Добре де, като го засадиш плътно до оградата, комшията хич ли няма да го подстриже? И да те пусне вътре ли няма?
съб ное 10, 2018 3:44 pmn_a написа:
Добре де, като го засадиш плътно до оградата, комшията хич ли няма да го подстриже? И да те пусне вътре ли няма?
Руска, няма ги вече ония комшии. Някои имаха врати между дворовете си.
Затуй Шопа пише 2-3 метра, както е закона там.
Иначе, колегата все едно прави ограда, без съгласието на съседа си.
На негово място, бих питал и ако разреши комшито, садя на разстояние, удобно да си го поддържам отсякъде. Никой не е длъжен да се грижи за растенията ми.
Друго е ако и двамата го искат. Да си приказват и туй то.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед ное 11, 2018 1:28 pmТрифон П.Трифонов написа:
...
Друго е ако и двамата го искат. ...
Мдааам... Добре, че съм на кьоше :-) Само двама комшии. И си имаме комшулука
Благодаря ви за съветите, мисля че ще се разберем със съседа. Теренът вече е подготвен и другия уикенд садя. :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед ное 11, 2018 11:27 pmBsvgz написа:
Благодаря ви за съветите, мисля че ще се разберем със съседа. Теренът вече е подготвен и другия уикенд садя. :lol:
А Така!
kr1100 - майстор
а няма с проблеми за обработванеъо от страната на съседа с минимални средства и малко труд.
nautilus33 - майстор
Да питам- мисля тия дни да катря лигиструма, защото бая израстна и искам да се сгъсти. подходящо ли е времето или само есен и пролет се кастри? И на колко макс мога да съкратя. Леторастите са може би около 50-60см високи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 12, 2020 5:44 pmnautilus33 написа:
Да питам- мисля тия дни да катря лигиструма, защото бая израстна и искам да се сгъсти. подходящо ли е времето или само есен и пролет се кастри? И на колко макс мога да съкратя. Леторастите са може би около 50-60см високи.
Смятай го така : където режеш се раздвоява...
Здравейте!
Имам нужда от помощ, закупих 600 корена лигуструм на гол корен, половината са засяти, но останалите са във вода . Просто не ми е възможно технически да сея сега.Та въпросът е ще оцелеят ли така около 5 дни във кофи с вода?
Благодаря!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Въпрос за лигуструм" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: