Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
pitankata00 - специалист
Здравейте, ще си сменям оградата. Ще махам мрежата и ще слагам от готовите пана. Основата е цимент с ширина 30 сантиметра. Искам да го покрия нещо. преди да сложа коловете и паната. Разгледах доста снимки и повечето го правят с варовик или поне на такова прилича. Ходих да попитам казаха ми невероятна цена на варовика 70 лева квадрата но с обработката излиза около 100 лева. В един голям видях плочи варовик 60 х 30 х 2 на 27 лева квадрата и излгежда малко по-различно от този са 70 лева. Но на мен ми трябва нещо от сората на 35 сантиметра ширина, понеже искам да стане леко като шапка..... Другото което се чудя колко ще издържи този варовик, понеже и гранита е вариант и цената му е близа до тази на варовика. Не мога да взема решение, понеже 35 сантиметра варовични плочи не мога да намеря.... Един съсед ми вика сложи си пясъчник. Какъв е тоя пясъчник ??!?!
EDI - майстор
Вземаш си гнайс, какъвто цвят искаш и си го лепиш.Има и по 6 лева квадрата.
pitankata00 - специалист
Това което видях при един познат е следното и на мен доста ми хареса. Не знам дали е подходящо за ограда.
Прикачен файл:
20170814_062939.jpg
Прикачен файл:
20170814_062945.jpg
nikolson - майстор
Тази цена от 100 лева и на мене ми се струва :rolleyes: http://www.raimar-bg.com/?p=4298&lang=b ... subCat=153
kartechar - специалист
На първата снимка се вижда една струйка. Ако това е кафе или ръжда, никога няма да се изчисти. Сам прецени колко е подходящ мраморът за облицовка на ограда. Отделно, че попива мазнини, а пък чистенето на птичи изпражнения си е цяло приключение!
yanko78 - специалист
Това на снимките е Врачански варовик. Задължително се инпрегнира за да се запечата и да не попиват течности. Някой си оставил ръчичките на тез первази от снимките.

Тема "облицовка на ограда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: