• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Andri01 - майстор
Ако темата не е за тука,моля модератора ...дрън,дрън... :lol: С една дума: търся колега от Варна с наличен верижен трион / електрически или моторен/ с удължител. Става въпрос за изрязване на 2-3 клона,около 25мм. дебелина. Същите обаче са на височина и няма как са разкарам с наличния верижен трион. Заплащане : :partyman:
Последна промяна от Andri01 на вт ное 28, 2017 5:50 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Ела до Ямбол да ти дам моя. :lol: :partyman:
Andri01 - майстор
Благодаря за предложението. То "моя" и аз си имам,ама е голям и тежък за вдигане и работа .... на високо :).
Последна промяна от Andri01 на вт ное 28, 2017 5:50 pm, променено общо 1 път.
preslav - майстор
Andri01 написа:
Ако темата не е за тука,моля модератора ...дрън,дрън... :lol: С една дума: търся колега от Варна с наличен верижен трион / електрически или моторен/ с удължител. Става въпрос за изрязване на 2-3 клона,около 25мм. дебелина. Същите обаче са на височина и няма как са разкарам с наличния верижен трион. Заплащане : :partyman:
Имам някаква ножица за клони, която май хваща този диаметър, но ти препоръчвам да си купиш собствена защото догодина ще имаш и други клони, а ножицата е невероятно удобство.
Andri01 - майстор
Ножица имам, но удължена и с ръчичките ми ,пак не стига :( :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Стига бе, 2-3см си се режат с трион като стой та гледай
Andri01 - майстор
То да е на метър - със зъби да ги отрежеш,ама на 3-4м. височина....зор бре!? :?
nikel - специалист
Ох да ти имам проблемите.
За да нямам такива проблеми си закупих нискостеблени плодни дръвчета. Харесаха ми и сега на Аграта в Пловдив ще си закупя още 20 бр.
KingLin - майстор
Емо с моите 2 м. + ръцете с машината още метър + една стълба мисля до 4-5 м. ще се справим. Ако и ти така мислиш свиркай. Ако нямаш стълба ще уредя нещо.
preslav - майстор
Andri01 написа:
То да е на метър - със зъби да ги отрежеш,ама на 3-4м. височина....зор бре!? :?
Имам идея - режеш дървото, отстраняваш пречещият ти клон, заваряваш или залепяш обратно дървото - нали имаш дървени електроди!
Сега сериозно - имам и стълба, с нея работя на 3-4 м. височина, стига да може да се подпре някъде на стеблото на дървото. С моторен или електрически трион не мога да си служа, а и са тежки, но с ножицата или "злодейката" клонът ще падне за минути.
П.П. до 4-5 см. и "зеге" върши работа.
  • 1
  • 2

Тема "Верижен трион електрически или моторен:" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: