Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Аа, това е зимно пръскане , след листопада . Бордолезов разтвор .
vlax - майстор
съб май 11, 2019 6:04 pmkr1100 написа:
iivanov -какво пръскаш? То само голи клечки , няма поне 1 листо :?
iivanov я купи миналата година и това на клипа му е първото пръскане.
съб ное 17, 2018 5:24 pmiivanov написа:
От днес съм с такова чудо . Да даде време и ще го пробвам .
Защо го е пляснал клипа отново тази пролет не знам.Затова няма листа по дърветата.

Аз днеска си напръсках дръвчетата и асмите с мойта моторна китайка и съм доволен.Днес се замислих да взема на моята пръскачка да им видя въздушния филтър и го почистя,4 години пръскам и никакъв проблем ,а не зная хартиен ли е или дунапрен.
Между другото днес направих бойното кръщене на моторната коса ,китайка ,която купих вчера.Много добре се преставя.Понеже я разработвам и давам почивка и когато почива хващам моторната пръскачка да пръскам.След пръскачката като закача косата не я усещам като тежест. :-D
:partyman:
ПП iivanov ме изпревари.
ПП2 iivanov много добро впечатление ми направи на клипа ,че пръскаш и стеблото и основата на дръвчетата ,което е много важно,не отбиваш номера само пръскане.
iivanov - майстор
Всъщност този клип е голяма излагация . Както казах ми беше първото пръскане и несвикнал с техниката , да взема да не затворя капака добре . Така се губи налягането от турбината и като вдигна нагоре и , дотам - само клатя клоните . :-D
vlax - майстор
съб май 11, 2019 7:38 pmiivanov написа:
да взема да не затворя капака добре . Така се губи налягането от турбината и като вдигна нагоре и , дотам - само клатя клоните . :-D
То на клипа не се забелязва.
Аз на мойта ако не го стегна, капака така вибрира,неприятно е, ако не го завия.
:partyman:
Последна промяна от vlax на съб май 11, 2019 8:44 pm, променено общо 1 път.
iivanov - майстор
съб май 11, 2019 8:42 pmvlax написа:

То на клипа не се забелязва.
То затова съм го и качил , де . :-D

Тема "Някой ползва ли моторна пръскачка Cifarelli M1200 ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: