• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
lov - майстор
Ей вече не помня в този или другия форум беше. Ползвам същия ник на всякъде. Рови и търси.
В момента нямам чак толкова свободно време. Помня че помпите бяха два модела и струваха нещо около 35-40 лева. А също щях да купувам но така се стекоха нещата че съм зарязал всякакво земеделие и комшията ми пръска дръвчетата с неговата машина.
vlax - майстор
lov написа:
Ей вече не помня в този или другия форум беше. Ползвам същия ник на всякъде. Рови и търси.
В момента нямам чак толкова свободно време. Помня че помпите бяха два модела и струваха нещо около 35-40 лева. А също щях да купувам но така се стекоха нещата че съм зарязал всякакво земеделие и комшията ми пръска дръвчетата с неговата машина.
Аз му го посочих ама то трябва и да се чете :lol:
vlax написа:
Приятно четене ТУК
Аз не съм направил нищо още по въпроса.
Ти от ЧИФАРЕЛИ се хвърли на китайска,да не са те сурвакали яко и финансите да са намалели? :lol:
gnt69 - майстор
Той колегата още не е купил. Според мен да не се занимава ами направо да си купи с помпа. Разликата от 30-тина лева не оправдава занимавката. По удобен за ползване е модела с помпа и джойстик. :partyman:
infomar
Ами проблемът е в "консултантите" във фирмите които продават тази техника.
Аз се бях спрял на Cifarelli М1200. Разпитвал съм поне десетина сайта и информацията е доста противоречива - едни казват, че идва с подкачваща помпичка, други казват че няма, трети казват купи я и ще видиш, четвърти казват - пише че пръска на височина десет метра ама реално високо на 4-5, друг твърди, че и без помпичка хвърля до над 12 метра на горе....... така, че станах разноглед. Колкото повече разпитвам, толкова повече противоречия, като причината е явната тъпотия на продаващите посредници и голямото им желание да продадат стоката на всяка цена, а после да се покрият и да казват че е имало "неразбиране" между двете страни.

Така и не ми стана ясно до момента Cifarelli М1200 идва ли с куплирана подкачваща помпа на разтвора за пръскане или не идва. Последното което чух от "специалист", че в резервоарът се подавал въздух под налягане и така пръскала до 10 метра на горе, а помпата се купувала по желание на клиента за да увеличи тази височина с 20%.

Та за това се мотам и се чудя каква да купя, и колкото повече седя,толкова повече ме сурвакат и ставам ограничен в избора.
Ама няма да се косим за това... евтините китайски няма да свършат.
iivanov - майстор
gnt69 написа:
Аз пролетта взех ТАЯ и още работи.
Абе и аз се меракландисвам , ама я кажи - турбината пластмаса ли е , или Халумин ? Питам , щото някои реват от пластмасата , пък резервните части за чайна майна пръскачките са кът .
gnt69 - майстор
Ба ли я. Пръска си много добре. Утре мога да погледна ако те интересува че е в гаража чака снега.
Поздрави и весело посрещане. :partyman:
iivanov - майстор
Сядай на масата , че после ш'трябва да догонваш . :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за "допълнение" на мото пръскачка, за да пръск на високо." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: