Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
nikel написа:
Аз съм на същата вълна и си харесах това:
Ужасно е с гуми, но пък без пари, че и са ми подръка
nikel - специалист
Гумите може да ги боядисаш. Хубавото на гумите е че можеш вместо цветя да сложиш ягоди, а най отгоре нискостеблени дръвчета. Имам няколко и са високи 80 см.
kr1100 - майстор
n_a написа:
kr1100 написа:
Лозе на баир ?
Бетонни колове няма ли ?
Коловете ги няма
Огледай наоколо съседите дали не продават колове / продават ги евтино като имат нужда от пари./
nikel - специалист
Преди доста време закупих 100 бр. циментови кола за 100 лв. от развалено лозе. Хората напускаха града.
Така че всичко е до късмет. Но има едно голямо но. Коловете не издържат на страничен натиск, ако са положени хоризонтално.
Имам две подпорни стени които са за ремонт. Едната е направена преди 25 год. от стария собственик с гуми от камион положени вертикално - сега са наклонени на 45градуса. другата е от бетонни траверси положени хоризонтално - и те са наклонени.
Времето и натиска на почвата прее?ават всичко.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kr1100 написа:
Огледай наоколо съседите дали не продават колове / продават ги евтино като имат нужда от пари./
Съедите наоколо са взели моите колове за безпари. Освен да поогледам за забравени из изоставените лозя :-) :-)
nikel - специалист
Това означава че от "направи си сам" минаваме на "вземи си сам". Да не се натъкнеш на Биг брадър.
nikel - специалист
KingLin написа:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ESkXNCfTwPQ[/youtube]
:-D
Снимката не ми излиза. Не знам защо.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
nikel написа:
Снимката не ми излиза. Не знам защо.
Клипче "цигани берат тухли"
Kokar - специалист
И аз трябва да терасирам, но ако ще е с гуми - нямаше да купувам този имот (моят)!
Няма камък наоколо и има проблем (лош макадам) с доставката му, но нали не е основно жилище и е купен имота за някакво удоволствие, все пак ...

Тема "терасиране" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: