Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
plamen6703 - майстор
Защо засичаш времето на другите, когато правят нещо и защо им смяташ парите, които взимат за труд :cool: :partyman:
Чираче - майстор
plamen6703 написа:
Защо засичаш времето на другите, когато правят нещо и защо им смяташ парите, които взимат за труд :cool: :partyman:
Нямам спомен да съм засичал време на никого. И на никого не смятам парите за труд, ако са нормални. Само не разбирам тия клиенти, които си дават спестените с много труд пари на тарикати. Но всеки е прав за себе си. Ако някой майстор си направи във времето " име " с ниски цени, с времето започва да пробва с по-високи. Що да не пробва, щом има балъци???
chapara - майстор
Кого наричаш ти тарикати бре, тарикат такъв :axe: Засичаш време и още как. Как изкара месечен доход от 18000 лева на "тарикат" :?: То ако се събират 20-22 за цяла година пак е добре и то с кървав труд и клиенти като теб :evil: На един добър изпълнител излезне ли му име на ефтин, няма вдигане на цени, от мен да го знаеш :idea: Чиракува се до достигане на ценз и тогава се пускаш в джаза :rock:
Keresteliev - специалист
Чираче написа:
....Нямам спомен да съм засичал време на никого. И на никого не смятам парите за труд, ако са нормални. ...
Ще дефинираш ли "нормални пари"?
medel76 - специалист
Чираче написа:
plamen6703 написа:
Асмалъка ти за половин ден работа какво да му коментирам :-D
Важно е дали в твой двор си ги правил или си преведен зет и обувките ти сочат с върха към дворната порта :lol:
Когато правя нещо, не засичам времето.
Двора, къщата и всичко останало е мое и на жена ми. Аз не и се бъркам в женските работи, и тя на ми се бърка аз какво ще правя. Имаме консенсус по всички въпроси.

Нещо друго да те интересува?
супер са!!! :wink:
nikel - специалист
Абе Вие освен да се дъвчете друго не знаете ли ?
medel76 - специалист
nikel написа:
Абе Вие освен да се дъвчете друго не знаете ли ?
Не разваляйте тема сега...
nikel - специалист
Кой я разваля аз ли или онези които само за пари говорят.За бога това е форум направи сам,а не форум кой колко пари получава от дейността си.А да сте живи и здрави.
Чираче - майстор
Ето и другия ми асмалък, към улицата. Правен през май 2013. В момента асмите са горе, и дават доста грозде. Сортовете тук са ранна Перла, късна Перла и Хамбургски мискет.

Прикачен файл

P5020004-1.jpg
P5020004-1.jpg (111.68 KиБ) Видяна 1204 пъти
Последна промяна от Чираче на ср фев 14, 2018 9:13 am, променено общо 1 път.
kr1100 - майстор
Чираче = 2 те ти асми са за няма и половин ден работа с почивки.хамбутрския може и да го смениш с нещо по-добро. Ако е само за разнообразие ОК.

Тема "Рязане на асми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: