Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
pionson - помощник
пон юли 30, 2018 2:54 pmGadnyara написа:
Ще се сгъсти. Ясно е, че на снимки изглежда по-зле отколкото на място.
Нека стане на 6-7 седмици и тогава се притеснявайте, евентуално. :wink:
Силно се надявам да стане.
vlax - майстор
нед юли 29, 2018 9:47 pmКИМИ написа:
Нищо няма да се сгъсти- трева не се сади юли месец, това нещо си има периоди за посяване, периоди за растеж и периоди за покой.
Не може да се бъркате в кръговрата на природата безнаказано.
Да питам,тъй като си спец ,един приятел ходи да коси трева с БЧС и е помел сеновала, приготвил ми е 1 чувал семена.Кога да ги хвърля есента или пролетта? Местото е затревено само,но не достатъчно и искам да го сгъстя.
КИМИ - специалист
пон юли 30, 2018 7:10 pmvlax написа:
един приятел ходи да коси трева с БЧС и е помел сеновала, приготвил ми е 1 чувал семена.Кога да ги хвърля есента или пролетта
Не съм такъв спец чак, но бих ги посял наесен семената.
keymaker - специалист
нед юли 29, 2018 9:47 pmКИМИ написа:
Нищо няма да се сгъсти- трева не се сади юли месец, това нещо си има периоди за посяване, периоди за растеж и периоди за покой.
Не може да се бъркате в кръговрата на природата безнаказано.
---------
При тревите тоя момент е при температури под 3-5 градуса и слабо сълънцегреене . Замислял ли си се защо в топлите месеци се самопосяват тревите? Ами почти веднага при подходяща среда поникват , а през студените месеци се каляват и напролет става една чак да не му се вярва на човек.
pionson - помощник
съб авг 04, 2018 10:16 pmkeymaker написа:
нед юли 29, 2018 9:47 pmКИМИ написа:
Нищо няма да се сгъсти- трева не се сади юли месец, това нещо си има периоди за посяване, периоди за растеж и периоди за покой.
Не може да се бъркате в кръговрата на природата безнаказано.
---------
При тревите тоя момент е при температури под 3-5 градуса и слабо сълънцегреене . Замислял ли си се защо в топлите месеци се самопосяват тревите? Ами почти веднага при подходяща среда поникват , а през студените месеци се каляват и напролет става една чак да не му се вярва на човек.
Имах намерение да подсявам сега, но май ще е по-добре септември-октомври?

Тема "Заравняване на двор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: