• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
За малка машинка с една предна скорост , тия завъртяните ще ти вършат по-добра работа .
turbobiit - напреднал
[Трифон П.Трифонов"]Неска я оборудвах и с дигитален мото час оборотомер.5 моточаса.
От къде го взе този брояч,че и аз взех една фреза Градина,която ще се ползва от двама оператори и записването на времето на работа за смяна на маслото не е работа.Все някой ще пропусне,а така ще следим горе долу времето на работа.Лесно ли се монтира?
Направих аз още няколко тигела, та да разбия и омеся птичата тор. Стана като персийски килим. Или "пепел от рози". Само последните стъпки не успях да зария. Май ще играе флекса, някой ден, по кормилото.
https://photos.app.goo.gl/8BVM8Q7FQe3QB0ed2
Смених и маслото след първите 2 моточаса.
https://photos.app.goo.gl/g5TsIaiajXUQ8P9x1
Следваща смяна след още 5.
stotir - напреднал
Здравейте, воден от заглавието на темата отправям следният въпрос към механиците и вече изпробвалите: дилемата е американска фреза втора ръка дизел, или китайска фреза нова бензин? Опциите за инвентара да предположим, че са еднакви, както и мощността на двигателите, както и скоростите-две напред, една назад? :?
stotir написа:
Здравейте, ...
На база опита с аФтолмобилите, по добре запазен Мерцедес от колкото нова румънка, китайка, корейка нисък клас и на еднакви пари. Освен това, при еднаква мощност, дизела е по икономичен, но това е принципно, а и въртящия момент е мнооого по голям.
stotir - напреднал
И аз разсъждавам по същият начин, всичко си е така, с изключение на цената, която ще е надолу вероятно. Все пак ще изчакам и други коментари. Благодаря за съвета, Трифон, единственият ми проблем е, че не понасям дизел изобщо, хахаха! :-D
iivanov - майстор
Стана ми любопитно , каква е тази американска фрезичка . Иначе за такива машини дизела си е дизел - има по-висок въртящ момент .
stotir написа:
...единственият ми проблем е, че не понасям дизел изобщо, хахаха! :-D
И аз бях така, до 2007ма, когато направих компромис и останах очарован.
Един колега, съекипник, казваше- газта е за готвене, нафтата за тракторите /те това е показателно/, бензина е за бегачките.
Ми........натъртих му опелската бегачка и с двете горни опции.
Казвай къф е тос хАмериканец!
payov - специалист
Здравей, Трифоне!
Попаднах на темата и ти споделям моя опит в тази сфера!

Прикачен файл

Freza s remarke_4.jpg
Freza s remarke_4.jpg (58.78 KиБ) Видяна 1211 пъти

Прикачен файл

Freza s remarke_3.jpg

Прикачен файл

Freza s remarke_2.jpg
Freza s remarke_2.jpg (84.61 KиБ) Видяна 1211 пъти

Прикачен файл

Freza s remarke_1.jpg
Freza s remarke_1.jpg (101.34 KиБ) Видяна 1211 пъти
kr1100 - майстор
payov - това китайско чудо дими като дърт Икарус. Явно похапва масло като двутактова машина. В оранжерията щях да се удоша от изгорелите газове.Офф пак вътре с дърта бг фреза и двигател Брикс спокойно се работи и не се налага използване на противогаз.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Дилема за фрезичка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: