• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nikel - специалист
Здравейте.Започнахте ли земеделската работа,за мен започна.Набичихме със скъпата домати,краставици и пипер в оранжерията.От вън в тунелче домати и тиквички.Отделно 2 рози,5 киви,3 жасмина и други цветя.
Да ви е спорна земеделската година.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Браво и ДайБоже и Амин!
Живо здраво!
Новобранец градинар съм, ама пак набучих разсадчи.
Прекопах и част от градинката- механизирано и по модерному.
https://photos.app.goo.gl/HMhjJSLbOcCMm4cm1
Доматки и краставички за сега.
Поздрави и на Русе! Тая година няма да мога да отразя Орлова чука. Утре и вдругиден е.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Трифон П.Трифонов написа:
...
Поздрави и на Русе! Тая година няма да мога да отразя Орлова чука. Утре и вдругиден е.
Жив и здрав да си!
Делян - специалист
Отдавна я започнах годината. Първата ми работа беше да засадя една Карловска афъзка :-D
Да има за ракията след 4-5 години, че не се знае каква криза ще е тогава :partyman: пък и старата джанка почна да съхне, та да има заместничка...
jgt - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
Живо здраво!
Новобранец градинар съм, ама пак набучих разсадчи.
Прекопах и част от градинката- механизирано и по модерному.
https://photos.app.goo.gl/HMhjJSLbOcCMm4cm1
Доматки и краставички за сега.
Поздрави и на Русе! Тая година няма да мога да отразя Орлова чука. Утре и вдругиден е.
Не закъсняваш ли малко?
preslav - майстор
Зимен чесън за глави, салати, лук и чесън за зелено, лук за глави, грах, летен чесън (за сефте), 200 кофички разсад за домати, ред е на всички пиперкови. Овошките са изрязани и пръскани 2 пъти, чесънът също е пръскан против чеснова муха. Изобщо колелото се е завъртяло, но око се плаши, а ръката не.
nikel - специалист
То лозето и дръвчетата отдавна за изрязани,зимния чесън отвън почти стана за ядене дотогава ям от този в оранжерията,репичките и зеления лук и те са почти готови.Стана малък фал - изядохме зеления лук преди да стане новия.
vlax - майстор
Поздрави на всички градинари и успешна година. :)
В началото на март съм изрязал почти всички дървета,останаха само 10 млади, които засадих миналата година.Един път съм ги пръскал с тирам,трябва да направя още едно пръскане, но искам да е в фаза миши уши и чакам.С тирам напръсках и ягодите.За първи път ползвам точно този препарат и ще видим резултата.
Вчера изрязах асмите на едното място и имаше доста пръчки измръзнали.Казват,че зимата била мека и топла,пък измръзнали. :shock: Това обледеняване на дърветата, което задържа за 2 дни преди седмица да ли то е причината за измръзването?
jgt написа:
...
Не закъсняваш ли малко?
Ми нали писах, че съм новобранец в градината.
Освен това, разсада го буча направо навън края на април, началото на май. Още не съм се занимавал с оранжерийки или под найлон.
Това ми е трета година, а градината я почнах от няма на къде.
Не знам дали много ще ми хареса, но ще го правя.
Друго е на масата да е истинско, а не пластмасовото нещо, наречено домат.
Доволен съм, че запазих онези сладки и ароматни домати от детството ми.

Преслиии, кой ши гу иде туй домати толкос много?

И честит празник на Лазарките и Лазарите!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Тема за общи въпроси в градинарството ( бивша Привет Градинари )" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: