• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
EDI - майстор
Ти ш каиш че не съм. :lol:
preslav - майстор
iivanov написа:
preslav написа:
Доколкото ми е известно диня в двор не вирее, така че не се хаби или поне не очаквай урожай.
Чувал ли си за динени присадки ? Така садят професионалистите .
Не съм, но можеш да подскажеш на Трифон - аз от години не съм вкусвал диня и не ми липсва, но без домати не сядам на масата през лятото, а през зимата не ми се дояждат силиконоподобните им събратя.
iivanov - майстор
Диня се присажда на кратуна . Последната има много силна коренова система и дините стават едри и сладки . Миналата година журналята чули недочули гръмнаха , че в определена верига продавали фалшиви дини , с вкус на кратуна . :-D
Самите присадени коренчета струват стотинки , въпросът е да има наоколо някой , който ги прави .
gnt69 - майстор
Последно птичи тор вземах преди 2 години. 4 чувала около 120-130 кила го разхвърлях в оранжерията 45 квадрата и бой със фрезата. Размеших го на 20-30 сантиметра и никакъв проблем нямаше. Пък тъщата си натори отгоре краставиците и доматите в лехите да не и се изпарявала влагата и всичко и изсъхна и прегоря.
Та ако ще ториш няма нищо опасно но трябва много добро размесване с пръста. :partyman:
Andri01 - майстор
Щото се намират само при 50+, ама рибите не ги харесват.
nikel - специалист
iivanov написа:
Щот не си пробвал пичи косъм . :-D
Че откъде го намери бе,то сега всички са бръснати.
Andri01 - майстор
"....@"Мулчиращо фолио между редовете,закрепено със скоби в краищата и по дължина с арматурна тел."
Дюбели 130 или 150 мм за топлоизолация също стават..."
Не се ли измъкват при разорана почва / рохкава по повърхноста/?
iivanov - майстор
nikel написа:
iivanov написа:
Щот не си пробвал пичи косъм . :-D
Че откъде го намери бе,то сега всички са бръснати.
Тц, някои си я оформят перчемлийка . От там . :-D
EDI - майстор
Аааа, моля, бръснати хич не ги поглеждам.Обичсм да ровичкам и да търся. :-D
Бе май са ви малки оградките, на големите градини. Много знайти, за риболова, ма половинкити дали знаят за ващи знания и кък са придобити?!!
Шопе, чувал и съм чел за шербетуването. Така му викат добруджанците. 1 към 10-15 пресен тор и вода. Ферментиратам колкото ферментира и поливка. С капковото ше е едно цеденеееее........ Не ми се занимава, че сичко в тая къща остана на моя гръб. За беля, кладенеца са затлачи, а и неска автолмобила роди. Някъв маркуч, и най в японската гинекология, естествено...... Мамка му!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Тема "Тема за общи въпроси в градинарството ( бивша Привет Градинари )" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: