Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vlax - майстор
съб юни 22, 2019 9:17 ampreslav написа:
Иначе всичко е на ред, какво ли няма в градината - домати няма, краставици няма, тиквички няма, боб няма, пипер и камби няма, само едни люти чушки са се появили, ама и те не лютят.
:prayer: Как го измисли,не бях се смял така отдавна. =D>

Аз също вече претръпнах и взех да не обръщам внимание на градушките,които ме перат от време на време,за щастие дребни и късо време.Голям мързел ме е налегнал в момента и за капак като почнах да кося ми се повреди моторната косачка.Голяма джунгла стана.
:partyman:
Andri01 - майстор
" Кьоравите врабци,господ ги храни" ! Така е ,и когато го домързи човек - оня отгоре помага. На тебе косачката,при мене -свършиха телчетата за връзване....:)
preslav - майстор
съб юни 22, 2019 10:40 amAndri01 написа:
" Кьоравите врабци,господ ги храни" ! Така е ,и когато го домързи човек - оня отгоре помага. На тебе косачката,при мене -свършиха телчетата за връзване....:)
Ако ти върши работа 4 мм. поцинкована тел - имам. Само вчера жената изстреля 2 пълнителя с телчета, к'во толкова връзва из лозето не знам, ама откъм тел го докарва.
Andri01 - майстор
Благодаря. Сега чакам сина ми да дойде,и ще донесе. Те са за машинката за връзване на доматитО. Ама то пък вече стана биРРРено-сиреч "мнооо топло" . Сега се окъпахме с кучето и се разхладихме :).
kr1100 - майстор
[quote=Andri01 при мене -свършиха телчетата за връзване....:)
[/quote]
Има зИлена тел плоска за вързване над метан станцията над Метро. Па и има бели скоби за домат от Алито ф 30мм днес се бъсках с 1 термоконтролер от Алито да ми пуска вентилатора -задавам 30гр да пуска , той си знае 26 гр. утре пак ще му бая.
Andri01 - майстор
дЗилени скоби имам - тиквите и краставиците обаче не си ги дават. ДомотитУ - сааде с машинката-най лесно/ поне за мързел като мене/. Имам и едни дЗилени щипки ,с две дупки - май ги дават за цветя. Абе матриал за въркузунки дал господ ,ама да беше дал и някой по НЕмързелиФ...:(
vlax - майстор
нед юни 23, 2019 8:04 amAndri01 написа:
дЗилени скоби имам - тиквите и краставиците обаче не си ги дават. ДомотитУ - сааде с машинката-най лесно/ поне за мързел като мене/. Имам и едни дЗилени щипки ,с две дупки - май ги дават за цветя. Абе матриал за въркузунки дал господ ,ама да беше дал и някой по НЕмързелиФ...:(
Класиката в жанра е чорапогашника на жената и режеш на ивици. :)
:partyman:
Andri01 - майстор
Да бе! И после ко ще ползвам за прецеждане - син камък,ракия....! А??
gnt69 - майстор
Аз пък съм на компоти. 96 бр. до сега и на кайсията има още много. А има и други кайсии които са още зелени.

Прикачен файл

IMG-91735512eb6527fe197228b2583511dd-V.jpg

Прикачен файл

20190623_090412.jpg
cvettomirr - специалист
Искам да засадя 3 дръвчета на тротоара пред къщи за сянка на колите и за красота. Не искам да стават повече 4-5метра височина, да са бързорастящи, но не знам какво да взема.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: