Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср юли 10, 2019 10:28 pmliverpool-64 написа:
В тоя ред на мисли ,ако може и аз плахо да се похваля с 28бр. домати на стрък .Сорт "Ръгби".
:shock: :shock: :shock: :shock:
Браво! Дано всички успешно узреят! Нормално ли е за сорта?
liverpool-64 - специалист
Препоръчвам този сорт домати.Изключително издържлив на аномалии като жега,студ ,дори и на леко засушаване . Тази година си направих експерименти с разни други сортове,но няма сила вече ,която да ме убеди догодина ,живот и здраве ,да си засадя само "Ръгби". Става и за оранжерии и за външно садене ,въобще идеален сорт. :supz:
А идеален ли е и като селския градински домат и на вкус?
Имам и аз няколко корена, богато е вързал, само странен на цвят ми е, дори още незрял.
Засадих по препоръка на оранжерист, ама не се ли доближава по вкус до на баба домата, първо и последно ще му е.
preslav - майстор
ср юли 10, 2019 8:19 pmAndri01 написа:
Девиза на "Храбрия шивач" : "седем с един удар"!! Девиза на Андри: " 26 на един корен" :)
Аз, за сега, го докарвам повече на листа.
preslav - майстор
чет юли 11, 2019 12:26 amТрифон П.Трифонов написа:
А идеален ли е и като селския градински домат и на вкус?
Имам и аз няколко корена, богато е вързал, само странен на цвят ми е, дори още незрял.
Засадих по препоръка на оранжерист, ама не се ли доближава по вкус до на баба домата, първо и последно ще му е.
Булката е пробвала миналата година на комшията ръгбито и каза, че такова нещо не иска в градината си.
Andri01 - майстор
Не знам сорта. мисля,че е от 10-на подарени корена. Като узрее ще пусна снимки от тестовите изпитания. И ако 3 дена след тях още пиша тука,значи става за нещо. Ако ме няма,отправяйте въпросите си към патоанатома. :) :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
От купешките домати, ръгбито най-става на вкус. Аз садя стари, нехибридни сортове. Къв е смисълАт да садя купешки домат
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Я, моля, споделете. Доматито ми има върхово почерняване и гугля каза, че иска калции. Казвайте кое,как и защо, листно ли да торя или с поливане и кой препарат препоръчвате
vlax - майстор
чет юли 11, 2019 8:46 amAndri01 написа:
Не знам сорта. мисля,че е от 10-на подарени корена.
Прилича на Сърцето на Албенга.Не съм сигурен.Садил съм го преди 4 години.
:partyman:
vlax - майстор
чет юли 11, 2019 5:37 ampreslav написа:
Булката е пробвала миналата година на комшията ръгбито и каза, че такова нещо не иска в градината си.
:shock: :lol:

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: