Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
miroki - майстор
В този дъжд забравих да си скъсам чушки. Вече имам люти чушки за бране. 2-3 са само, че то от градушката много не оцеляха. Тук там е имам доматчета като кестени.
Голям дъжд беше.
miroki - майстор
Цолския маркуч го взех такъв, някой пробвал ли го е.
https://www.mr-bricolage.bg/bg/Gradinsk ... P/p/864986
Че нямаше друг.
Другия е този, дано изкара повечко.
https://www.mr-bricolage.bg/bg/Gradinsk ... -/p/985276
Някой има ли впечатления, че магазина за маркучи вчера бе затворен, наложи се от Бриколаж да ги вземам.
нед юни 09, 2019 8:16 pmmiroki написа:
Цолския маркуч го взех такъв, някой пробвал ли го е.
https://www.mr-bricolage.bg/bg/Gradinsk ... P/p/864986
Че нямаше друг.
Другия е този, дано изкара повечко.
https://www.mr-bricolage.bg/bg/Gradinsk ... -/p/985276
Някой има ли впечатления, че магазина за маркучи вчера бе затворен, наложи се от Бриколаж да ги вземам.
Роки, ни знам ко им са чудиш на маркучите.
Вече три години не ги прибирам дори и зимата и нищо им няма.
Купувани са се на промоция 20 метра за 9.99лв.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Гръмна, шурна и веднага спря...сега само си гърми...
gnt69 - майстор
нед юни 09, 2019 9:42 pmn_a написа:
Гръмна, шурна и веднага спря...сега само си гърми...
Отиде към Долапите и Басарбово. Аз съм доволен поля тревата. Не се тревожи утре пак ще вали. :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 09, 2019 9:52 pmgnt69 написа:
нед юни 09, 2019 9:42 pmn_a написа:
Гръмна, шурна и веднага спря...сега само си гърми...
Отиде към Долапите и Басарбово. Аз съм доволен поля тревата. Не се тревожи утре пак ще вали. :partyman:
Едно време, като имах мъж, щом му прострирах изпраната хавлия и заваляваше... Ма ся нема се женя за едните домати!
fbr - майстор
пон юни 10, 2019 7:44 amn_a написа:

Едно време, като имах мъж, щом му прострирах изпраната хавлия и заваляваше...
Ами много често си му перяла хавлията. От дъжд на дъжд, то бива ли такъв ихтибар.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 10, 2019 9:08 amfbr написа:
пон юни 10, 2019 7:44 amn_a написа:

Едно време, като имах мъж, щом му прострирах изпраната хавлия и заваляваше...
Ами много често си му перяла хавлията. От дъжд на дъжд, то бива ли такъв ихтибар.
Aaa, не тъй, молим... два пъти седмично + на поискване :-))

gnt69, при мен не бе валяло. Едвам издържах на облаците им, не се стои като пече. И аз не знам какво правих горе... основно пренасях... закопах няколко клона смокиня. Откопах старите, дето мислех, че не стават, ама мярнах ново клонче ли коренче ли и заринах пак
Някакви цветя садих... Успях да загубя две саксии с хоста! Хем големи растения, като чадъри... Голяма нива, голямо нещо...
Мушнах в земята някакви остатъчни домати, някакви пиперки, дето нищо няма да стане от тях...
Още ми мержелее от слънцето, болна работа
kr1100 - майстор
[quote=n_a
Още ми мержелее от слънцето, болна работа
[/quote]
Има шапки с голяма периферия от типа "фото Мексико е тука" тип сомбреро- така и рамената ти няма да се опичат и щавят от изгаряне..
Днес пуснах по капковото калцинит. Има домати няма зачервяване, краставиците растат и бера. Има и завързали тиквички към 12 см дължина. Домата , който остана след градушката взе да се съвзема / крив, но има избил култук вместо липсващия връх- ще видим как се справя. Утре или в други ден буча разсад на алабаш.
P.P. Смокинояите клони напролет или наесе. Но с тези дъждове може и да се прихвата и сега в началото на лятото.
Смокинята е упорито растение. Имам до кладенеца.Корените и се провират м/у пръстените на над 4,5-5м дълбочина/ тънки бели/ От 1,8м надолу е едър пясък и обли камъчета,явно затова се окопава надолу лесно.
Последна промяна от kr1100 на вт юни 11, 2019 12:30 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Малко валя в града и лед малко чукна, колкот да се разпише. Не знам горе, на нивата какво е. Дано е поляло

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: