Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
нед авг 22, 2021 8:48 pmchapara написа:
нед авг 22, 2021 12:30 pmТрифон П.Трифонов написа:
което също чинно съм събрал, надписал и прибрал.
https://photos.app.goo.gl/c5WYXuVKdF4xNZjN7
Другите вече изсъхнаха, а тези са в силата си, десетина корена.
Аз пък се надявах да покажеш семето, описано, прошнуровано
🤤😁😁😁
Е къде ти е у десно. Ако тряба, ше ти пусна още малко. Първо да го про№овам, де.
Наздраве, ма тъс вечер тримиря, та може да останеш на сухо.

Семена пазя вече 7 години. Кълнят, да ти кажа. Та, пиша на пликчето какво и от кога, разни особености. Имам си семенна банка, така да се каже. Инак си остава пак семенце, ма копеленце- без история, незнайно...Народ без история...........?!!!

Чапар, стегни се малко! Уж беше за пример на Форума?!!
Andri01 - майстор
"...Имам си семенна банка, така да се каже..."! Друго си е умното! Ко да кажем ние,с дисагите - направили 5-6 дЯца / на лична почва или на чужда.../ и толкоз. Нема семе вече за посеФ, камо ли за "банка" ?!?! ! "...нищо и това ще понесеме..." - Р. Ралин :lol: :partyman: :partyman:
chapara - майстор
Аз пак смятам че не съм прекрачил границата, макар и стар курвар. Но аз се поправих, след като загубих интерес. Но вие вадите думите от контекста. 💪💪
chapara - майстор
Пък и да Ви кажа хора за пример няма, така уречени. Хората за пример ако нямат фенове и последователи, пикай им на фасона!😎

Времената го доказват!
вт авг 24, 2021 12:26 amchapara написа:
Не вееее, просто приятно ма изненада, Чапи, хахааа!
Късничко ти идва адреналина.
Сигурно има и по добри начини, да се покаже някакво семе- про№...шнур.....писано, ама мойто си го събирам в надписано хартиено пликче, поставено в найлоново, с ципче и в отделението за зеленчуци на хладилника.
Това го пиша амнайсти път. Прочетох го някъде, преди 7 години, прилагам го и кълняемостта на семената доказват, че е добър начин.
Може да има по добри, но аз не ги знам, пък и този ми стига.
imegogo - специалист
здравейте споделете гледате ли картофи и какви соротове ? досега гледах Агрия,но тази година доста ме разочарова добива мой познати ми хвалят Пикасо или Джили някой пробвал ли ги е
hidrazin - майстор
ср юли 07, 2021 7:19 pmkr1100 написа:
вт юли 06, 2021 9:01 pmhidrazin написа:
Днес насях картофите.
:partyman:
Ура аа. Колорадците точат зъби :-D в бойна готовност. А сляпото куче е подготвило тунелите за берекета.
Амиии... вчера извадих за първи път пресни картофи от тези, късните.
Интересното е че колорадски бръмбар няма. :?
Така и не се появи а не съм ги пръскал абсолютно с нищо през тези два месеца.
Наоколо има 10-тина корена патладжан - същата работа. Няма колорадски.
:partyman:
P.S. За сляпо куче пък и дума да не става.
kr1100 - майстор
пон сеп 06, 2021 6:36 pmhidrazin написа:
...Интересното е че колорадски бръмбар няма. :?
Така и не се появи а не съм ги пръскал абсолютно с нищо през тези два месеца.
Наоколо има 10-тина корена патладжан - същата работа. Няма колорадски.
:partyman:
P.S. За сляпо куче пък и дума да не става.
Браво късметлия.
А при мен се появиха миризливки и нощенка по външния домат и ще трябва яко ръсене.
А "гаргите" - косовете са в огромна популация. Не мога да сваря да нахлузвам чорапи по грозде , по крушите. Дупчат смокините , кълват зимните круши.
hidrazin - майстор
пон сеп 06, 2021 10:43 pmkr1100 написа:
А при мен се появиха миризливки и нощенка по външния домат и ще трябва яко ръсене.
Външния домат тая година ми е трагедия. Е, не съм останал без салати и то доволно.
Даже имаше и малко за буркани но не е това което трябва да е.
Вътрешен домат нямам. :-D
А картофи не бях сял над 10 години. Тая боднах два къси реда за късни пресни.
Липсата на колорадски силно ме изненада.
:partyman:
angelfilev - специалист
пон сеп 06, 2021 10:43 pmkr1100 написа:

А "гаргите" - косовете са в огромна популация. Не мога да сваря да нахлузвам чорапи по грозде , по крушите. Дупчат смокините , кълват зимните круши.
Пробвал ли си нещо за плашене на косовете? И при мен нападат гроздето и са супер нагли.
Виждал съм да закачват на конци капачки от буркани и дискове, но не съм пробвал.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: