• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 562
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
котките са дяволски изчадия. Заради тях миналата година си купих капан. 2 котарака в капана и се спря гризенето на краставиците.
чет юни 21, 2018 9:18 pmkr1100 написа:
котките са дяволски изчадия. Заради тях миналата година си купих капан. 2 котарака в капана и се спря гризенето на краставиците.

И.ааааах тес варненски котобаси. За ракийка не мяучат ли? Имам еди Галю, само да го набарам между корнишни и Гергани. Начесвам му кожуха отма.
Таз година кайсии за ядене няма, а миналата офтикясах да чистя костилки.
При вас как е?
gnt69 - майстор
чет юни 21, 2018 9:18 pmkr1100 написа:
котките са дяволски изчадия. Заради тях миналата година си купих капан. 2 котарака в капана и се спря гризенето на краставиците.
Аз имам 3 котака ама ги храня. Нещат да ядат храна от 6 лева искат от 8 лева килото,все едно виждат етикетите на храната абсурд да ядат краставици. Според мен са били плъхове пък котаците са ги дебнали и са изяли салама в капана. :partyman:
И в Русе няма от 4 дървета я имаше 100-200 кайсии за ядене а миналата година имаше много. Моите някакви ранни, на есен ще посадя 2 късни.Пролетно време по късно цъфтят и по се запазва плода.
kr1100 - майстор
Трифон П.Трифонов написа:
Таз година кайсии за ядене няма,... При вас как е?
Зарзалата няма нищо. 3 големи кайсии - не се виждат плодове. Една малка сорт "Умберто" -сята 2014 г 20 кайсии
Днес изрязох една кайсия. Взе да съхне, слагах зелен камък,поливах , амониева поливах , но уви/
Обели се кората около мястото на присаждане. Може би късна несъвместимост.
Ще засаждам нова.
Последна промяна от kr1100 на пет юни 22, 2018 9:35 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Миналата година при нас беше така с ябълките, имам три дръвчета и нито една ябълка нямаше.Причина беше сланата, която падна на 7-и април сутринта, точно когато бяха цъфнали.
Andri01 - майстор
Да,миналата година имаше ,даже и за ракия! Но така е / поне при мене/ - през 2-3 години дават. Иначе има само да хапнат децата - 20 общо от две дървета :(
Virtex - майстор
Кайсиите са масово така, много рядко виждах тази година с плод. Докато миналата година беше мазало с тях. Казват, че през година раждали много, следващата година ще видя :-D
chapara - майстор
пет юни 22, 2018 1:49 pmVirtex написа:
Кайсиите са масово така, много рядко виждах тази година с плод. Докато миналата година беше мазало с тях. Казват, че през година раждали много, следващата година ще видя :-D

Теи :-D :drinkers: ги препикам
Virtex - майстор
Това какво общо има с темата или кайсията ? :?
Че Чапара нахлува във викенда стабиуно.
Прибирам са неска от палатка, флизам в градината и гледам- 5-6 нападали от вятъра.
Аромат, сочни и сладки.
Миналата година напрайх 45 литра кайсиева /30 на земята, през счупена канелка/. Ми то никакъв аромат, се едно джиброва. То и аз май не му умея много.
Тая година съм доволен от сефте тиквички. 2 корена, ма дават кат разпрани. За първа година сея "Гергана"- Те това е страхотна краставица.
Закъснялите ми домати скоро ши са отпушат. Пресли, ща питам пак за буркан рецептата.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 562

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: