• 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 562
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 26, 2018 9:20 amAndri01 написа:
вт дек 25, 2018 8:42 pmn_a написа:
вт дек 25, 2018 2:12 pmkr1100 написа:
... :-D ...
:heart:
Eй,я тези неща в друг сайт,че тука ако погледнат"домашните ви любимци" / двукраките/: и ще има.... :axe:
Нещо си зажаднял, та ти се привиждат... аз за кокера и грижата... А за нас спокойно, доколкото знам къде щастливо, къде не, но нямаме такива
Andri01 - майстор
Уффф,пак съм се объркал:(. Ама така си е,като се занимавам сааде с немски овчарки,ами не си взема един "кокер" и аз !:) :partyman:
ср дек 26, 2018 2:42 pmAndri01 написа:
Уффф,пак съм се объркал:(. Ама така си е,като се занимавам сааде с немски овчарки,ами не си взема един "кокер" и аз !:) :partyman:
Нидей, плющят тикви и домати на поразия!
Kokar - специалист
Край мен, кучетата (на съседката) са разширили менюто. Доматите ги ядат като кебапчета, дрянки също.
Учудващо, проядоха и пшеница. Изпразват хранилка за птици на достъпно място. После я виждам изсрана пшеницата. Сега е на високо. :)
Улична подобрена са...

Причината е ясна, но човек не може да огрее навсякъде.
kr1100 - майстор
вт дек 25, 2018 8:42 pmn_a написа:
вт дек 25, 2018 2:12 pmkr1100 написа:
... :-D ...
:heart:
Това е снимка от 2010 г
За слънчицето всичко давам. Останахме двамата самички да се гледаме.

Прикачен файл

IMG_2934m.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет дек 27, 2018 5:57 pmkr1100 написа:
За слънчицето всичко давам. Останахме двамата самички да се гледаме.
Нашият беше подобрена порода. Без космите. Обаче прахосмукачка, а и с тези очи... Със сърдечен порок и последните му 6 години го държах полугладен, Инак щеше да си отиде за месеци. Та храненето на кучо ми е друга тема, болна. :-) Много умен, много сърдечен. Като човек. По-добър, даже. Затова сега съм само на котки. Не мога да си взема друго куче. Хем минаха 10 години
kr1100 - майстор
[quote=n_a Много умен, много сърдечен. Като човек. По-добър, даже. Затова сега съм само на котки. Не мога да си взема друго куче. Хем минаха 10 години
[/quote]
Охх вече знам,че е към края на дните су. Колкото повече може да изкара толкова по-добре. Все още е много жизнен и спокойно си прави преходи по 2х7км пресечена местност в гората. Лятото си хапва миди и рапани Вече като влизам в морето го вързвам за да не се удавя / идва да ми помага навътре и се измаря , хваща с предни крака за рамената. Аз ли да плувам ,него ли да поддържам или торбата с улова /
Домати от растението не яде - само нарязани. Иначе е голям помощник като садя -ляга до мен и гледа- още малко и сам ще сади.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет дек 28, 2018 7:29 pmkr1100 написа:
..
Охх вече знам,че е към края на дните су. Колкото повече може да изкара толкова по-добре....
Вземи му едно куче бебе. Ще го отгледа, ще го научи на всичко, което знае. За теб ще е добре и за старините му ще е добре
kr1100 - майстор
вчера супер време. Обрах останалите ябълки по дръцата. без синапките/- те може и на пролет/ в идеално меко състояние. В пресата и сокче към 45л, захарчуца и готови за превиране - много аромтен сок.
Иначе за работа навън не става кал., кал. Пооскубах малко зелен лук, чесън, репички от оранжерията и допълних излубаните .
Помъкнах към къщи 2 цигулки, ябълки и останалото грозде за ядене.
Добре,че кокероЗавъра лук,чесън,репички, ябълки и грозде не яде - иначе оставам гладен :mrgreen:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон дек 31, 2018 4:12 pmkr1100 написа:
... супер време....:mrgreen:
Какват' била- била! Весело да я изпратиш и Добра Нова да посрещнеш!
За всички се отнася :-) И на-здраве!!!
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 562

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: