Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
вт сеп 01, 2020 9:45 pmkuger написа:
Това би трябвало да значи "рахат работа" :? :?
Тъй, тъй, он още не мое се нарадва на пръскачката с акумулатор... :-D
:partyman:
kr1100 - майстор
вт сеп 01, 2020 9:45 pmkuger написа:
вт сеп 01, 2020 9:30 pmkr1100 написа:
............Райат работ ..........
Това би трябвало да значи "рахат работа" :? :?
да благодаря за корекцията. :partyman:
nautilus33 - майстор
вт сеп 01, 2020 9:30 pmkr1100 написа:
в петък опръсках ябълките , круши и дюли за последно / е наесен чакат карбамид а и после с Бордомикса. Рахат работ било пръскането и нависоко и силен облак.
С какво ги пръскаш? Аз цяло лято само с Фюри, Дитан М-45 и последните пъти нуреле и циклон ползвах, че даже и малко б-58, ама като гледам по бая плот има малки точици от влязъл червей, та май всичко е било напразно. А пръсках през 14 дена.
Карбамида за какво го ползваш? Като тор ли? и Защо наесен?
ky-kyy - майстор
пон авг 24, 2020 10:56 pmAndri01 написа:
Наздраве.
Откъснах първата бодливка :supz: Една такава, леко недъгава, ама.... :lol: Иначе много бодливки, ама съхнат и окапват.....Ся се оформиха 5-6 дето, май ще ги бъде, Сигурно им е горещо още, знам ли....
А бодливката е супер на вкус, аз обаче я настъргах, стръгах и един морков, сол, оцет, зехтинче, малииииииии.....Ама малко ми се видя, та печени чушки, буца сиренце и леееедено узо :supz:

Прикачен файл:
2.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Понеже таз година не съм никак гледала градина, много се радвам на градския ми урожай. Даже не съм поливала. Сами си поникнали в компоста, той се грижи за тях. Бялата замина. Има още вързали

Прикачен файл

118580802_1388425471363346_3304545185390118184_n.jpg
Andri01 - майстор
ку-куу ,честито! Моите са още бебета. Като им са по меки бодлите,и вътре са по като краставици. После,повече заприличват на вкус на тиквички. А и искат много вода. :partyman:
ky-kyy - майстор
ср сеп 02, 2020 8:24 pmAndri01 написа:
ку-куу ,честито! Моите са още бебета. Като им са по меки бодлите,и вътре са по като краставици. После,повече заприличват на вкус на тиквички. А и искат много вода. :partyman:
А що капят? Имах хиляди завързали - изсъхват и капят :(

А тия малките кисели мексиканки, дадоха ли плод? А малките бодливки?

ПП Поливам ги всеки ден. Кво поливам, направо ги давя :lol:
Andri01 - майстор
Уффф, баали мааа му! :( Моите патлангачи си пийват по 20 мин. вода на ден. И за сега вървят добре. Да не би слънчото да им идва в повече,а? :)
preslav - майстор
Тези бодливки нали бяха някакви краставици? Ако е така, краставицата иска да се полива често и по малко, давенето може да е проблем.
чет сеп 03, 2020 4:48 ampreslav написа:
Тези бодливки нали бяха някакви краставици? Ако е така, краставицата иска да се полива често и по малко, давенето може да е проблем.
Сякаш е тиквичка.
На няколко дни (3 примерно) наливам 12-15л в гнездо 50см с една тиквичка.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет сеп 03, 2020 12:12 pm, променено общо 1 път.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: