Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 14, 2019 4:53 pmТрифон П.Трифонов написа:
Тука на бий градушката яко.
И у пловдивско...
:|
пет юни 14, 2019 5:58 pmn_a написа:
пет юни 14, 2019 4:53 pmТрифон П.Трифонов написа:
Тука на бий градушката яко.
И у пловдивско...
:|
Оффф, добре че градушката беше млада и готина, неходила в казармата, та супер неточна.
Дано и пловдивската е същия набор.
Размина ми се и този път.
От силния вятър няколко повити корена домати и туйто.
Andri01 - майстор
Не всяка млада , е готина! Градушката ,де! Е,на пак ти се отвори път да черпиш !:)
kuger - майстор
Тоя път ме удари яко градушка и буря. Едната кайсия отиде курбан, прекършена на 50 санта от земята. Асма, зеленчук, парник ще гледам като спре да вали. Земята зелена от листа.
пет юни 14, 2019 7:19 pmkuger написа:
Тоя път ме удари яко градушка и буря. Едната кайсия отиде курбан, прекършена на 50 санта от земята. Асма, зеленчук, парник ще гледам като спре да вали. Земята зелена от листа.
Егаси, тая година на юг, по бургаско взе да вилнее природата. И не само де.
Жалко за дръвчето. Не го изкоренявай, възможно е да прокара ново стебло. Едната ми е така.
Няма са предаваш!
Тая кайсия е била в имота, когато го е купил дядо. Изсъхна преди около 25-30години, тати я отряза и...
https://photos.app.goo.gl/xmASnJeF8XmfaQP47

Андри, ша черпа, ама Преслито получава поръчение да организира консумацията.
Когато е удобно де.

Природа.

Прикачен файл

DSC_0311.JPG
kuger - майстор
Съжалявам за снимката, още валеше :sad:
Прикачен файл:
IMG_20190614_204042 (816 x 612).jpg
IMG_20190614_204042 (816 x 612).jpg (114.81 KиБ) Видяна 1020 пъти
Оказа се, че и от бадема има счупени клони. Поне не са паднали върху колата!
miroki - майстор
Жалко.
Явно е било доста буря.
preslav - майстор
пет юни 14, 2019 7:19 pmkuger написа:
Тоя път ме удари яко градушка и буря. Едната кайсия отиде курбан, прекършена на 50 санта от земята. Асма, зеленчук, парник ще гледам като спре да вали. Земята зелена от листа.
То направо ми иде съболезнования да изказвам - не знаех, че дърво се чупи току-така, но Трифон е прав, при нас има една дюля, която е избила от отрязано старо дърво - миналата година брахме огромни дюли, за тази не знам.
kuger - майстор
съб юни 15, 2019 5:11 ampreslav написа:
То направо ми иде съболезнования да изказвам - не знаех, че дърво се чупи току-така, но Трифон е прав, при нас има една дюля, която е избила от отрязано старо дърво - миналата година брахме огромни дюли, за тази не знам.
Благодаря, но чак съболезнования... Все пак едно дърво е. По-лошото е, че е паднало върху други насаждения.
Още по-лошото е, че ще става все по-лошо. Унищожихме си природата, сега ще търпим последствията!
Andri01 - майстор
"...Андри, ша черпа, ама Преслито получава поръчение да организира консумацията.
Когато е удобно де..."
Аз ще я организирам,че съм на по лесно място. 409 идва до мене. Но нека е след 15-на дена. Утре чакам едни гости и... :)

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: