Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kuger - майстор
Честит да е!
Аз вчера цял ден седях до прозореца и псувах, че валеше :-D Сума ти енергия изразходих. Така, че не съм мързелувал.
съб ное 02, 2019 7:36 pmkuger написа:
Честит да е!
Аз вчера цял ден седях до прозореца и псувах, че валеше :-D Сума ти енергия изразходих. Така, че не съм мързелувал.
Е тва е Будител. Цепи мрака, вади от летаргия...
kr1100 - майстор
Вчера днес , окопани и наторени последните асми 16 бр, 1 гнездо за тикви. Офрезовано 1 място 10х1м и на 5м дължина
набучени балучки. Вътре ми остана 1м за салатки досяване. Мислех си да пръскам , ама се размина заради вятър.
Май трябва да сбирам "портокалите " / райската/
Andri01 - майстор
Ако съм админ такива като Преслито, кр110000 и още един-трима,ще ги изгоня от тази тема. Много ясно си пише на покрива и: "...НАЧИНАЕЩИ градинари",а не прУфисиунЪлисти!!! Жена ми стои зад гърба ми,крие точилката/ама аз я видях/ и ми дава за пример такива като тези,изброени по-горе. Така,че или влизайте в пътя наглеждайте червено и онова с градуса над телесния или утре ще четете:"...един ял бой,щото се криел зад лопатата..." :axe: :( :partyman:
нед ное 03, 2019 5:57 pmAndri01 написа:
Ако съм админ... :axe: :( :partyman:
Амин!
Andri01 - майстор
:shock: :lol: :rock: :partyman: :partyman: .Ден/ вечер / за празник ! :partyman:
preslav - майстор
Аааа, мен к'во ма броите, аз за 2 дена 1 вино съм откалил.
Andri01 - майстор
Те това е сериозна приказка вече!! Ако пооправил и ракията-ставаш вице-админ, като вземем властта от професионалните агрономи. :partyman:
preslav - майстор
Ракията не ми е спешна, нито ми е приоритет - чудя се кога ще се фрезова тази година, че всичко е сухо като барут.
Andri01 - майстор
Ей,да не си болен ,бе Пресли? :? :sad: :partyman:

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: