Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
вт апр 26, 2022 9:25 amkr1100 написа:
вт апр 26, 2022 9:08 amAndri01 написа:
Kriss ЧЕСТИТО! Дай малко инфо за помощника. :-D
С дълга опашка е . Не мога да свикна с опашката :?
Англ. кокер , почти същия цвят като стария .
На колко месеца е, мъжко, женско, име, навици, образование, маниер......?

Сутринта, на разходка с Рошко в 8.30, ни удари лека градушка, тип "Боб Търкулко". Мисля, че у наше село се разминахме със сланите. Да пази Господ от градушки!
Кога ли ще се науча да опъвам мрежи?!!
kr1100 - майстор
вт апр 26, 2022 11:28 amТрифон П.Трифонов написа:
На колко месеца е, мъжко, женско, име, навици, образование, маниер......?
Мъж на 3г и 1 месец Арчи. Спокоен и слуша. Не беше свикнал да ходи на повод, но бързо свикна, Много е послушен. Днес помага в оранжерията да колтуча доматЯ. Аз на столче седнал , той до мен легнал. Аз си преместя столчето и той се премества да е до мен.
Явно са го поступвали защото като викна и ляга на земята Не съм го поступвал или удрял.
Явно се поокопити - днес сутринта на разходка ръмжи лае на дребна бълха Йорки на другия тротоар . Същата работа и в количката ми седейки на задната седалка лае и ръмжи на пресичащо кученце с хора.
Прага към спалнята вече табу - бързо свикна. Само понякога провира глава без да пристъпва на прага и при питане каков искаш веднага назад. Отворена врата лежи до прага без да има лапи зад лайстната. :mrgreen:
Офф стария лека му пръст за да влезе и се тръшне върху краката ми при затворена врата имаше драксане, вой , скимтене, плачене . При отворена врата - няма Не - бам в леглото./
Свикна бързо на повод , режим и разходка , ама на разходка е като кокер - където хване мирис - натам .
Напълни къщата. А и засега не хърка :mrgreen:
Последна промяна от kr1100 на ср апр 27, 2022 9:53 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт апр 26, 2022 8:38 pmkr1100 написа:
...
Напълни къщата...
Звучи разкошно. Браво на вас!
Andri01 - майстор
Крис, моя бандит е на 3 г. и 6 месеца и се казва...Арчи! Ега си съвпадението :) Да ти е жив, здрав и да си се радвате взаимно!!
kr1100 - майстор
Малко фото

Прикачен файл

IMG-c1491b8d783fd29d3441f44529bcf0a7-V.jpg

Прикачен файл

IMG-288906c09a52f9c8be099f7eb0b882d4-V.jpg

Прикачен файл

IMG-7d426dededed902cd5bb13209914c015-V.jpg
Andri01 - майстор
Много е готин, рунтав!! Съименника му си го виждал.
kr1100 - майстор
Мислед да садя под тубите , но ще изчакам да мине застудяването / 4-5.05 - 8-9 гр./ То като гледам и към 12.05 пак ще има 9-10 гр. :? :?
Вчера помагах на баба Гана - краставички и домат под туби, ма тя е стара кримка- туби колкото щеш.
Моите вече са пикирани в кофички, по примера на Преслито и под наЕлон.
Сутрин отвиенье, вечер завиянье. Кога съм на работа, фустата леко нагоре.
Започвам да ги закалявам, щом са хладни прогнозите.
След Георги трябва да си заемат позициите, че и за риба трябва време- да си раздвижим пръчките, окъпем червея, опънем палатката, обгорим скарата......
kr1100 - майстор
Някой да иска хрян ?? Скоро ще вадя
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:-) Знам, че си има готварски раздел... Но благородно завиждам за водата, та споделям :-) Пиле по партизански

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: