Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
ky-kyy - майстор
съб яну 11, 2020 8:23 amkuger написа:

Миналата година сях моркови в кори от яйца и с корите в земята. Получи се. После при ваденето на морковите в земята имаше дребни останки от корите, които при фрезоването изчезнаха.
Че морковите що така? Тя жената се занимава с моркови и ряпи, ръси едно пакетче семки в редичка и като наникнат, прискубва и така :)
kuger - майстор
съб яну 11, 2020 10:26 amky-kyy написа:
Че морковите що така? Тя жената се занимава с моркови и ряпи, ръси едно пакетче семки в редичка и като наникнат, прискубва и така :)
Гледах в Тубата една рускиня как го прави, та реших да се пробвам. Голяма играчка е, но се получи много красива леха.
ky-kyy - майстор
съб яну 11, 2020 11:17 amkuger написа:

Гледах в Тубата една рускиня как го прави, та реших да се пробвам. Голяма играчка е, но се получи много красива леха.
Ся като се замислих, може да се пробва с безколовите домати...Аз и тях ги ръся направо в земята и после прискубвам, ама що да не пробвам тази година с разсад.
Те безколови, ама аз и колчета им слагам, да са повдигнати, че гният доматите, дето се случат във вадата.
Virtex - майстор
пет яну 10, 2020 5:30 pmТрифон П.Трифонов написа:

Охооо, за много години, Шефе!
Успешна тема, а?! Като решиш, редно е сякаш да уведомиш директно създателят, пък той каквото му на душа, туй ще е. А някакви правила има за ограничение на страниците или пък са нововъзникнали?
Ний сме си башибозук, та ако тряба, под съвсем друго име, пак ще си пишеме.
Жив и здрав!

Да ти кажа, по съм загрижен за колегите от алкохолната тема, че свършили хубавото вино, минали на купешко, пък там какви отрови продават!!!
За много години.

Няма нововъзникнали ограничения, просто има толкова много спам в темата и надали някои ще търси нещо в нея, така че дали са 1-2-4 теми няма значение :wink:
съб яну 11, 2020 7:30 pmVirtex написа:
...
Няма нововъзникнали ограничения, просто има толкова много спам в темата и надали някои ще търси нещо в нея, така че дали са 1-2-4 теми няма значение :wink:
Вярно е, приказлив народ сме, а ти ползвай гумичката!
Ясно, че трудно се озаптява такава пасмина самичък.

Неска щях да карам трактора, ама смяната май ми дойде по тежка и пропуснах хубавото време. Не съм толко работлив май, напоследък.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Десетина градуса е... Дали да полея овошките??
ky-kyy - майстор
нед яну 12, 2020 11:47 amn_a написа:
Десетина градуса е... Дали да полея овошките??
При теб лесно....отбиеш Дунав и поливаш, ама ако беше в Перник.... :lol:
Virtex - майстор
съб яну 11, 2020 7:40 pmТрифон П.Трифонов написа:
Вярно е, приказлив народ сме, а ти ползвай гумичката!
Ясно, че трудно се озаптява такава пасмина самичък.
Всичко е точно стига да няма обиди и заяждания. Триене - надали има нужда, въпроса е че наистина има полезна информация, но има и много спам. Така че...участниците определят съдържанието, било то полезно или не чак толкова :)

по темата: кога е по-добре да се сее лугуструм (или както се казва) + туя ?
ky-kyy - майстор
нед яну 12, 2020 10:07 pmVirtex написа:


по темата: кога е по-добре да се сее лугуструм (или както се казва) + туя ?
По всяко време може. Утре, ако нямаш друга работа, копай окоп и бучи :)
preslav - майстор
нед яну 12, 2020 10:07 pmVirtex написа:
съб яну 11, 2020 7:40 pmТрифон П.Трифонов написа:
Вярно е, приказлив народ сме, а ти ползвай гумичката!
Ясно, че трудно се озаптява такава пасмина самичък.
Всичко е точно стига да няма обиди и заяждания. Триене - надали има нужда, въпроса е че наистина има полезна информация, но има и много спам. Така че...участниците определят съдържанието, било то полезно или не чак толкова :)

по темата: кога е по-добре да се сее лугуструм (или както се казва) + туя ?
http://www.hrasti.com/bg/saveti/item/13 ... -ligustrum някъде съм попадал на информация, че ставало и с резници.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: