Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
Утре започва АГРА, ВИНАРИЯ, ФУДТЕХ 2024 в Пловдив.
Най интересната палата ще е тази където е Винария и ФУДТЕХ. Търсете ме основно там... :lol:
:partyman:
miroki - майстор
С две думи, абоната е в неизвестност.
А да си член на ракия.ком?
hidrazin - майстор
пон фев 19, 2024 10:24 pmmiroki написа:
А да си член на ракия.ком?
Нямам спомен да съм се регистрирал там.
:partyman:
chapara - майстор
Аз съм се регистрирал, но около 10 години май не съм Флизал, беше за подаряване бурета за вино.
Имам регистрация там, но това е Форумът който съм оставил чист- дал съм обет да не пиша, а и просто няма какво да допълня. Въпроси не задавам, понеже всичко са си казали, както и тук.

Днес си купих мини "оранжерийки" от лидлото. Смятах да си дам почивка от градината и на нея от мен, ама явно наближаващата пролет си казва думата- птичките, пчеличките.....
Остава да си заприходя истинска мини оранжерия, за в градината, вместо тунела който правя всяка година.
След десетина дни ще се бучат семената.
Трябва да търся и компютърче за поливане. Старото го забравих навито на крана и се пръснало.
kr1100 - майстор
вт фев 20, 2024 11:30 amТрифон П.Трифонов написа:
...Остава да си заприходя истинска мини оранжерия, за в градината, вместо тунела който правя всяка година.
Виж в Метро и Брико има ЛайНонови 6 х 3х2м . Не са стока , но са евтини малко над 300 пари
vlax - майстор
Изрязахте ли овощните дръвчета?
На мен ми остана още малко да режа. :-D През годините много клипове за рязане съм гледал,включително и не български,но като чели най-много ми допадат клиповете на Цветан Цветков,просто и ясно обяснено.Вече са 44 броя,отдавна не бях влизал да го гледам.За тези които се интересуват от рязането и не са го гледали,препоръчвам.
https://www.youtube.com/@user-me1og9xl8n/videos

ПП Остават ми асмите,но тях ги режа около 15 март.
:partyman:
floydogi - специалист
Мда, просто и ясно обяснено. Жив и здрав да си за линка, и той да е жив и здрав за обясненията! И аз препоръчвам.
kr1100 - майстор
Още лято/есен кълцам - обирам и кастря. Без праскови - за тях е рано още.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: