Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kabel96 - специалист
Здравейте,след 18 години вярна служба ме предаде любимия ми маркуч.Ползваше се често а и не всяка зима го прибирах но се оказа голямо куче.Проблема е че тогава го купих от метро и не му помня марката.Сега не съм на ясно с пазара и ако някой има опит нека сподели.Спрял съм се на тези двата но не мога да избера.Дайте някакъв съвет.
https://www.e-gardena.com/bg/upravlenie ... 4-18113-20
Изображение
https://www.onlinemashini.bg/gradinski- ... 25-m-/9374
Изображение
Djack - специалист
От 5 години съм със суперфлекс на гардена и съм много доволен!
tysonlkr - специалист
Аз пък използвам най евтините на промоция по 8-9 лв и си вършат работа. Не виждам как ще дам 140 лева за маркуч, ако ще и Гардена да е.
kabel96 - специалист
пон юли 02, 2018 7:24 amtysonlkr написа:
Аз пък използвам най евтините на промоция по 8-9 лв и си вършат работа. Не виждам как ще дам 140 лева за маркуч, ако ще и Гардена да е.
От тия евтините имам 3-4 ти си ги ползвай със здраве ама аз не желая докато опъна 20 метра да се връщам 6 пъти да оправям гънки.
Djack - специалист
Аз бях същия, всяка пролет, маркуч купувах! Викам си, айде, 15-20 лв. къде не съм ги дал, .......... да ама не, една година си направих сметката колко пари съм дал за маркучи, отделно множеството снадки, които неминуемо те чакат в началото на всеки сезон - ами досадно си е! Откакто минах на хубав маркуч и на бързи връзки се родих! Нито тел ползвам нито снадки! Отделно, че хубавия маркуч се навива много лесно на макара и става компактен, а тия обикновенните след второто навиване и ще си го пречупил на 100 места!
yanko78 - специалист
Да използвам темата, че аз пък се утрепах и не мога да си намеря хубава стойка за стена. Някой да предложи нещо?
vlax - майстор
вт юли 03, 2018 4:41 amyanko78 написа:
Да използвам темата, че аз пък се утрепах и не мога да си намеря хубава стойка за стена. Някой да предложи нещо?
Не знам какво разбираш под хубава,красива или здрава.Аз скоро си купих от Кауфланд намалена,2 бр си вземах.После миналата седмица видях пак евтини в Джъмбо на същата цена ,но по-здрави и не се огъват като моите.Дано съм помогнал. :partyman:

Тема "Маркуч за поливане и още нещо." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: