Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравейте колеги, имам ограда от метал и дърво като има пролуки и се вижда през нея.

Искам да сложа пластмасови плоскости (или каквото друго леко има на пазара) за да я направя плътна и кучетата да не виждат какво се случва на улицата и да се дразнят. Както и обратното :)

На няколко места в София виждам нови огради от ковано желязо, и след това слагат нещо върху нея което на мен ми прилича на поликарбонат за да я направят "плътна". Но така и не срещнах човек по тези къщи да попитам какъв е материяла.

Поздрави
Ясен
шоп - майстор
пет ное 16, 2018 12:21 pmYasenV написа:
за да я направя плътна и кучетата да не виждат какво се случва на улицата и да се дразнят. Както и обратното :)

Ако кучетата са като мойте питбули забрави за поликарбонат :idea:
хахаха, не са :)

Оградата е от метален крадрад, покрита шахматно от двете страни с дървени летви. Ще демонтирам от едната страна дървените летви и това което търся, че влезе между тях. Такъв ми е плана, само да избера материал.
yanko78 - специалист
Има “найлонови мрежи” за за засенчване на оранжерии с различна плътност. На нашата ограда сме сложили такива и нищо не се вижда през нея.
naster - майстор
Любопитен съм да видя снимка как се прави номера с ковано желязо и поликарбонат. Явно е по-лесно, за да не взимаш РС за плътна ограда.

Тема "Пана за димиране на ограда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: