• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон мар 18, 2019 8:03 amAndri01 написа:
Вие май променяте ПУП-а на Русе,под прикритието на "ябълкова резитба"?!
Леле къде ни фична :lol: :lol: :lol: :lol: gnt65 се скатава, инак, знае ли се...
gnt69 - майстор
пон мар 18, 2019 10:16 amn_a написа:
Леле къде ни фична :lol: :lol: :lol: :lol: gnt65 се скатава, инак, знае ли се...
Давайте почвайте я какво и се чудите. Нищо сложно няма да се реже, почва се от дългите клони да се оформи короната така че да ти хареса после се разрежда и така. Ако не даде реколта се казва че е лоша годината и догодина по друг начин, важното е да се пробва. В природата на мъжа е заложено винаги да се пробва и опитва така че намирате мъж и я почва. Събрали сте се само жени и я оглеждате само.
Аз нямам време и възможност иначе бих се пробвал. :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон мар 18, 2019 11:01 amgnt69 написа:
пон мар 18, 2019 10:16 amn_a написа:
Леле къде ни фична :lol: :lol: :lol: :lol: gnt65 се скатава, инак, знае ли се...
Давайте почвайте я какво и се чудите. Нищо сложно няма да се реже, почва се от дългите клони да се оформи короната така че да ти хареса после се разрежда и така. Ако не даде реколта се казва че е лоша годината и догодина по друг начин, важното е да се пробва. В природата на мъжа е заложено винаги да се пробва и опитва така че намирате мъж и я почва. Събрали сте се само жени и я оглеждате само.
Аз нямам време и възможност иначе бих се пробвал. :partyman:
А, не ти си почивай, че като те знам каква голяма градина имаш :-) :-)

Казваш, какъв-да-а, ама МЪЖ и да го насочваме как ни хареса, така ли :-)))
Andri01 - майстор
И търсете да е по-млад.Старците не издържат да ги "насочват" две едновременно :?
lpoik - специалист
Вие, докато писахте 5 страници,аз моите ги изрезах.То с писане не става,а с ножица. :? :partyman:
lov - майстор
И аз мислех да се наортача към мераклиите. Но ме достраша да е е ръгбистка.
Иначе те така се прави кога е много занемарено. И те това е само началото докато успееш да влезеш вътре. Строши ми се голямата ножица и ще я довършвам утре.
Преди:
Прикачен файл:
IMG_234.jpg
IMG_234.jpg (102.84 KиБ) Видяна 966 пъти
И след:
Прикачен файл:
IMG_123.jpg
IMG_123.jpg (102.55 KиБ) Видяна 966 пъти
Andri01 - майстор
Още към 1/3 иска поорязване.

Прикачен файл

Photo0087.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон мар 18, 2019 4:37 pmAndri01 написа:
Още към 1/3 иска поорязване.
"Нащо" дръво е доста по-старо и не е баш за ножица. Стълба и резачка. Или без стълба, докъдето стигне резачката :-)))
Не е ръгбиска беее
Andri01 - майстор
Мчи дай най-после едно кадро на дрЪвото ,на чорбаджийката или в краен случай ...само на Вас двете. Така по-лесно ще се прецени кое за рязане,и кое за зарязване :) :partyman:
Руска, ако до 5ти април не се намери овощар, за ябълката, ще пишеш тука, да си товаря овощарката, в багажника.
Има събитие на Орлова чука, та с благоверната имаме намерения спрямо събитието.
Можем да отделим няколко приятни часа на ябълката.
.....ееееевентуално.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

Тема "за Русе, кастрене на ябълка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: