• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Мои приятели, ме попитаха, познавам ли човек, който да им ореже ябълката... Та питам. Зад Русофилите е, средно висока, много занемарена ябълка. Познавам ли такъв?
Със съседите се поздравяват, видях, но не знам защо не им се е получил добрия комшулук, та, срещу заплащане, разбира се....
Andri01 - майстор
Готово,да я докарва тука и шише вино...за поливане :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб мар 16, 2019 5:05 pmAndri01 написа:
Готово,да я докарва тука и шише вино...за поливане :partyman:
Вино обичат и правят... ама как да я докарат неокастрена бре, тя огромна
Andri01 - майстор
Ми как? На части,в багажника! Или цялата отгоре -на покрива. Ти ще помагаш с new колицата!:)
шоп - майстор
Аз идвам и на място, но кастря и опрашвам само сливи и то качествени, от сой и със сертификат :shock:

Дивачките и конфекцията ги подминавам....
.... айде докарах си поредното предупреждение за бан:-)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб мар 16, 2019 5:31 pmшоп написа:
Аз идвам и на място, но кастря и опрашвам само сливи и то качествени, от сой и със сертификат :shock:

Дивачките и конфекцията ги подминавам....
.... айде докарах си поредното предупреждение за бан:-)
Що бе, аз не се оплаквам, мен отговорът ти ме устройва, но нямам дървчета за кастрене
kr1100 - майстор
n_a - фото няма ли ? Качваш фото и се хващаш да лълцаш - ще казваме кое къде как.
На първо четен всичко ,м което е насочено навътре пада.Преплитащи се клони падат. Трбява да е оформено дървото като чаша и да можеш да влезеш вътре за да береш спокойно.
Дебели клони отрязани се мажат веднага с боя.
Като Гугалиш има и клипове и картинки как се реже
Успех.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб мар 16, 2019 6:38 pmkr1100 написа:
n_a - фото няма ли ? Качваш фото и се хващаш да лълцаш - ще казваме кое къде как.
На първо четен всичко ,м което е насочено навътре пада.Преплитащи се клони падат. Трбява да е оформено дървото като чаша и да можеш да влезеш вътре за да береш спокойно.
Дебели клони отрязани се мажат веднага с боя.
Като Гугалиш има и клипове и картинки как се реже
Успех.
Отплесваш се. Питането ми е, за някой, в Русе, който да свърши работата
Не ща акъл аз как да я свърша
Не ща и толкоз!
gogyto - специалист
Не е толкова сложно, не се пиша за разбирач ама Аз на вилата ги очатках с помоща на Гугъля преди няколко дни :D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб мар 16, 2019 11:24 pmgogyto написа:
Не е толкова сложно, не се пиша за разбирач ама Аз на вилата ги очатках с помоща на Гугъля преди няколко дни :D
Ще помогнеш ли на приятелите ми? За едно дърво става дума. Как не го снимах днес, лебед завеян
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "за Русе, кастрене на ябълка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: