Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nautilus33 - майстор
Значи целия проблем с въжето е от предварението, така ли? Иначе го бях скъсал, защото се опитаха да запалят мотора, докато лоста беше на 1-ва скорост.
Майстор/автомонтьор дали ще се справи с настройката или трябва да се търси човек тясно специализиран в това?
ben84 - специалист
ср окт 30, 2019 3:35 pmnautilus33 написа:
Майстор/автомонтьор дали ще се справи с настройката или трябва да се търси човек тясно специализиран в това?
Търси майстор, ама не в сервиз, че твоето нещо няма OBD. Пък малко от момчетата там вече знаят какво е чукче и наковалня.
Някой, който си е имал работа с Лади и Москвичи ти трябва. Иначе не е нищо специално.
preslav - майстор

В клипа се говори за Симсон, но принципите на проверка са едни и същи за тези машинки.
filmatoplo - майстор
Търся Симсон ,ако някой има излишен да пише.
Здравейте,
Имам следния проблем с мотокултиватор ИМТ506С.
По време на работа го изгасих и малко следтова не искаше дазапли. Не подава искра на свеща.
На лулата се усеща ток при допир, подмених чукчето, бобината и кондензатора. За съжаление няма ефект.
Някой може ли да даде съвет какво да проверя и какво да сменя?
lpoik - специалист
ср юли 20, 2022 7:48 pmdancho.stamenov написа:
Здравейте,
Имам следния проблем с мотокултиватор ИМТ506С.
По време на работа го изгасих и малко следтова не искаше дазапли. Не подава искра на свеща.
На лулата се усеща ток при допир, подмених чукчето, бобината и кондензатора. За съжаление няма ефект.
Някой може ли да даде съвет какво да проверя и какво да сменя?
Свеща и кабелни връзки.
kr1100 - майстор
нед фев 28, 2021 4:24 pmfilmatoplo написа:
Търся Симсон ,ако някой има излишен да пише.
имам двигател без карбуратор
Здравейте, търся полуоски за IMT 506.

Тема "Мотоблок/мотофреза- всичко свързано с тях" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: