Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
KingLin - майстор
ср май 29, 2019 1:10 pmradius написа:
Кофти комбинация от интелект и нахалство...
Лъчо, по-скоро е липса на интелект и арогантност. Аз като четох темата и ахнах направо... То се оказа, че индивида не е дошъл да пита, ами да ни учи, а хабер си няма от основни понятия дето още в основното се учат. Мъка, мъка... Даже и на протегнатата ръка посегна да хапе, като му дадоха разпръсквачи примерни. Не се занимавайте да го поучавате - кауза пердута е.
bulhomes2 - майстор
Абе забавно си е с Тинки… Тшш, алоооуууу г-н Менса. ще ти го обясня като за второкласник, че да има шанс да схванеш. Пък щом нямало безплатни уроци - к'вот' дадеш.
Ще ти го обясня с въздух. Все е флуид, но са по-видими елементите и допускаме, че с големия ти опит си ги виждал. Осов вентилатор (вентилатор с перка) има голям дебит, но ниско налягане. Тоест, ако на един прозоречен вентилатор сложиш филтър отпред - той няма да може да го преодолее. Турбинния вентилатор прави по-високо налягане и при системи с големи загуби на потока (филтри, рекуператори…) се ползват такива. При изисквания за още по-високо налягане се ползват бутални помпи (компресор). Схвана ли сега що 16 човека се опитват да ти помогнат, като те питат за помпата, па ти им развяваш "менса"-та си?
radius - майстор
пет май 31, 2019 2:09 amKingLin написа:


Лъчо, по-скоро е липса на интелект и арогантност. Аз като четох темата и ахнах направо...
Да де, аз не уточних кое е малко и кое много, но то се вижда.
Аз пък като четох темата аКнах. :lol:
gogo7777 - майстор
пет май 31, 2019 7:05 ambulhomes2 написа:
Абе забавно си е с Тинки… Тшш, алоооуууу г-н Менса. ще ти го обясня като за второкласник, че да има шанс да схванеш. Пък щом нямало безплатни уроци - к'вот' дадеш.
Ще ти го обясня с въздух. Все е флуид, но са по-видими елементите и допускаме, че с големия ти опит си ги виждал. Осов вентилатор (вентилатор с перка) има голям дебит, но ниско налягане. Тоест, ако на един прозоречен вентилатор сложиш филтър отпред - той няма да може да го преодолее. Турбинния вентилатор прави по-високо налягане и при системи с големи загуби на потока (филтри, рекуператори…) се ползват такива. При изисквания за още по-високо налягане се ползват бутални помпи (компресор). Схвана ли сега що 16 човека се опитват да ти помогнат, като те питат за помпата, па ти им развяваш "менса"-та си?
Не обяснявай повече, като на второкласник......и на висшисти недей :-D
nikolson - майстор
съб юни 01, 2019 3:23 amgogo7777 написа:
Не обяснявай повече, като на второкласник......и на висшисти недей :-D
Нали викаше духове? На, стана. :-D
gogo7777 - майстор
съб юни 01, 2019 6:47 amnikolson написа:
съб юни 01, 2019 3:23 amgogo7777 написа:
Не обяснявай повече, като на второкласник......и на висшисти недей :-D
Нали викаше духове? На, стана. :-D
Мислиш ли, че това е джина? :?
nikolson - майстор
съб юни 01, 2019 4:30 pmgogo7777 написа:
Мислиш ли, че това е джина? :?
Казано е, внимавай какво си пожелаваш.
bulhomes2 - майстор
И аз мисля,че е той. Помня, че не беше добре с акъла, но пишеше без правописни грешки. Тук покрай препинателните знаци се виждат грешки, но по акъла е същия... Жеко ли беше? От Поморие или Приморско май...
radius - майстор
Е сега, все едно да те обидя с Трявна/Троян.
ESPACE - майстор
Моля ви, това в никакъв случай не е Тинки. Това Нещо е много по зле от него.

Тема "Разпръсквачи за висок дебит" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: