Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравейте,

В момента съм пред избор на акумулаторна кастрачка за клони. Имам малка черешова градина и искам да си облекча живота при поддържане на короните на дърветата. Нямам опит с такива инструменти и имам нужда от Вашата помощ. След ровене в интернет се спрях на две оферти - Bosh Universal Chain Pole 18 и Husqvarna 115IPT4. Приемам съвети и за други варианти.
Благодаря Ви предварително.
turbocharged - специалист
Не мога да ти дам мнение за съответния продукт, но би трябвало Хускварната да е по-добра.
Виж тук е по-евтина 527 лв. https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3502232707
Идва за една седмица от Германия. Купих си от този продавач две акумулаторни Хускварни от тази серия. Тример и ножица за жив плет. Качеството е много добро.
ср юли 10, 2019 9:13 pmturbocharged написа:
Не мога да ти дам мнение за съответния продукт, но би трябвало Хускварната да е по-добра.
Виж тук е по-евтина 527 лв. https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3502232707
Идва за една седмица от Германия. Купих си от този продавач две акумулаторни Хускварни от тази серия. Тример и ножица за жив плет. Качеството е много добро.
Благодаря за информацията. При тази оферта направо ми разреши дилемата. И без това клонях към Husqvarnata, но се чудех дали си заслужава двойната цена. Сърдечно благодаря!!! :supz:
Бъдещето е на акумулатора, но докато има бензин, едноръките бандити са незаменими.
Пета година работя с Щил 150, товаря го като резачка, отметнал е кубици и няма спиране. Коя батерия ще направи това?
Цената е сериозна, но който има работа, да си я гледа.
kr1100 - майстор
lanselot къде ти е черешовата градина ? Ток ?
Ако няма 1 агрегат за 250-300лв и ел разтегателна кастрачка от ЛИДЛ или на Айнхел ще ти дойде по-евтино без да се грижиш за батерия.
На 2 ра младост акумулаторен инструмент батериите са взели дали.
чет юли 11, 2019 9:38 pmkr1100 написа:
lanselot къде ти е черешовата градина ? Ток ?
Ако няма 1 агрегат за 250-300лв и ел разтегателна кастрачка от ЛИДЛ или на Айнхел ще ти дойде по-евтино без да се грижиш за батерия.
На 2 ра младост акумулаторен инструмент батериите са взели дали.
На един хълм ми е градината и няма ток там. Та е малко трудно положението.
iivanov - майстор
Нищо от изброените не е подходящо за черешова градина . Клонката на черешата се реже до дъно , а с това ще е трудно да се направи , без да нараниш останалата дървесина . Да не говорим , че отрезите от верига не са чисти . Една маркова телескопична ножица с усилващ механизъм е твоето решение .

Тема "Избор на кастрачка за клони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: