Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравейте колеги, някой ако има капачка за шпула за косачка/тример/ Verto 52G547, може и ползвана да е , но да е в прилично състояние. Може и цял тример да купя за части, стига да е на сносна цена. Шпулата ми е здрава, само капачето ми се спука , където са двете крачета и влизат в шпулата. Благодаря на отзовалите се !
MamaMy - майстор
В Бриколаж продават цели глави с корда. Цените биват.
съб май 02, 2020 8:11 pmMamaMy написа:
В Бриколаж продават цели глави с корда. Цените биват.
[/quote
Минах през всички вериги, тая е взета от Практикер и там имат само шпули, на някои модели Einhell и Raider са подобни главите , но имат малка разлика.
kr1100 - майстор
[quote=Wesdd p
Минах през всички вериги, тая е взета от Практикер и там имат само шпули, на някои модели Einhell и Raider са подобни главите , но имат малка разлика.
[/quote]
Купуващ цяла глава. Гледаш присъединителната резба М ? и стъпка.. Твоята на боклука.
съб май 02, 2020 5:55 pmWesdd написа:
Здравейте колеги, някой ако има капачка за шпула за косачка/тример/ Verto 52G547, може и ползвана да е , но да е в прилично състояние. Може и цял тример да купя за части, стига да е на сносна цена. Шпулата ми е здрава, само капачето ми се спука , където са двете крачета и влизат в шпулата. Благодаря на отзовалите се !
здравейте,
имаме същия проблем , ако намерите отнякъде може ли да пишете .Ние взимахме от сервиза , но нямат резервни капачки вече.
пон юни 15, 2020 8:37 pmboris_slava написа:
съб май 02, 2020 5:55 pmWesdd написа:
Здравейте колеги, някой ако има капачка за шпула за косачка/тример/ Verto 52G547, може и ползвана да е , но да е в прилично състояние. Може и цял тример да купя за части, стига да е на сносна цена. Шпулата ми е здрава, само капачето ми се спука , където са двете крачета и влизат в шпулата. Благодаря на отзовалите се !
здравейте,
имаме същия проблем , ако намерите отнякъде може ли да пишете .Ние взимахме от сервиза , но нямат резервни капачки вече.
Здравейте, извинете за малко късният отговор, разпитвах къде ли не , нямат никакви консумативи за тоя модел, оказа се че е и много слабо място точно тази капачка според сервизните служители. Предложиха ми от модел на Райдер или Айнхел , но трябва да се препасне, ако изобщо стане де, но според мен е загуба на пари и време да се занимавате с това, ако намерите същата шпула или капачка и то на поносима цена и да я ползвате още 1-2 сезона. Предпочитам малко по- скъпа маркова техника, но да знам че имат части.
Soviet_Soldier - специалист
нед юни 28, 2020 8:30 amWesdd написа:

Здравейте, извинете за малко късният отговор, разпитвах къде ли не , нямат никакви консумативи за тоя модел, оказа се че е и много слабо място точно тази капачка според сервизните служители. Предложиха ми от модел на Райдер или Айнхел , но трябва да се препасне, ако изобщо стане де, но според мен е загуба на пари и време да се занимавате с това, ако намерите същата шпула или капачка и то на поносима цена и да я ползвате още 1-2 сезона. Предпочитам малко по- скъпа маркова техника, но да знам че имат части.
Просто свалете шпулата, вземете я и право в някой магазин с голям избор на подобни консумативи, едва ли е трудно да се намери с аналогична резба и да бъде заменена. Има разни специализирани магазини на Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac и други, които предлагат голям асортимент от подобни продукти, при това качествени.

В краен случай може да се пробвате да запоите счупеното капаче. Взимате един поялник и по възможност парче от същата пластика (има маркировка каква е ползвана някъде по шпулата) и започвате да припоявате лека полека. Също може да се изреже парче пластмаса или ламарина, което да се прикрепи с нитове към счупеното капаче и да се възстанови.

Тема "Търся капачка за шпула за тример Verto 52G547" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: