Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vlax - майстор
Andri01 този в дясно ти ли си? :? :)
:partyman:
vlax - майстор
нед ное 24, 2019 1:16 pmAndri01 написа:
:axe: :partyman:
:goodman: :partyman:
Andri01 - майстор
Това от ляво ,е за коткопъдарина ми,нали? Дясното - го броя за компенсация,но на живо. То на картинка всеки може! :) :partyman:
vlax - майстор
нед ное 24, 2019 5:24 pmAndri01 написа:
То на картинка всеки може! :) :partyman:
От време на време съм в командировка във Варна.
Но се винаги се прибирам късно вечерта-400 км едната посока.
Ако остана с приспиване ще ти се обадя да пием по едно - няколко пъти.
Но няма да викаш пожарникаря,че не ме долюбва.
:partyman:
Andri01 - майстор
Ок, що бе? Той е готин представител на човешката раса. Само се обади да вържа коткоизтребиля - да не те вземе ...котка . :)
npace - специалист
нед ное 24, 2019 10:00 amLazarGanev написа:
Пробвай с въздушна пушка.
Чл. 62. (Изм. - ДВ, бр. 92 от 2011 г.) (1) Който прояви жестокост към животно по смисъла на чл. 7, се наказва с глоба от 500 до 1000 лв., освен ако деянието не съставлява престъпление.
(4) Който стреля по безстопанствени животни, опитомени животни или животни в плен и диви животни, освен в случаите на крайна необходимост или в съответствие с разпоредбите на Закона за лова и опазване на дивеча или Закона за биологичното разнообразие, се наказва с глоба от 500 до 1000 лв., освен ако деянието не съставлява престъпление.


Чл. 7. (1) Забранява се проявата на жестокост към животните.
(2) За жестокост се смятат:
1. (изм. - ДВ, бр. 92 от 2011 г.) всяко действие или бездействие, което причинява продължително или повтарящо се страдание на животното, или увреждане на здравето му или стрес;
22. извършване на пропаганда, популяризиране или подстрекаване по какъвто и да е начин, пряко или косвено, на насилие към животни;

(Закон за защита на животните)
LazarGanev - "Велик майстор"
Баси образованото прасе :-D . А избиването на прасета заради "африканска чума", както и козите на баба Гицка класифицира ли се като престъпление?
Andri01 - майстор
Те за това аз си имам anticat system! Природо и законосъобразна!! :partyman:
Прасета в кланицата може, а котка за сплашване не може!!!
Накъде върви тоя свят, след като джендъри щъкат насякъде, като някой им позволява да пишат и закони?!!!

Тема "Котки-ПРОБЛЕМ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: