Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nautilus33 - майстор
Май бях обещал на някой друг, но гледам, че все повече хора не го вярват. Ами ако се сетя, ще снимам. Серат и не заравят, даже и в градината почнаха, и ме е страх да вляза да прекопая. комшията има около 15 котки.
kr1100 - майстор
ср мар 11, 2020 5:15 pmnautilus33 написа:
Май бях обещал на някой друг, но гледам, че все повече хора не го вярват. Ами ако се сетя, ще снимам. Серат и не заравят, даже и в градината почнаха, и ме е страх да вляза да прекопая. комшията има около 15 котки.
АЗ ще залагам пак капана - много се навъдиха. Но този път няма да е надалече , а в бидона . Тренировка за водолази. Писна ми съседити гледат поне 10 тина котки.
nautilus33 - майстор
Да кажа, че аз нямам нищо против котките, даже бих си взел една да гледам, но просто положението при мен е много зле и става нетърпимо. Лошото е, че нямат и много страх. Иначе от капан полза предполагам няма да има, освен ако не прибягна до метода на kr1100. Или както беше предложил някой да я държа 3-4 дена вътре, ама гаранция ще опищи махалата :-D
npace - специалист
ср мар 11, 2020 5:15 pmnautilus33 написа:
Серат и не заравят
Това са малки котенца, като им пораснат лапите ще почнат да заравят. :-D
Котешкото аки е висококалорична тор, не знам какво не ви харесва. Някои кучета даже го ядат. :lol:
Hoвoceлckи - майстор
То прасетата ядат и собствените си ...
ср мар 11, 2020 5:15 pmnautilus33 написа:
Май бях обещал на някой друг, но гледам, че все повече хора не го вярват. Ами ако се сетя, ще снимам. Серат и не заравят, даже и в градината почнаха, и ме е страх да вляза да прекопая. комшията има около 15 котки.
То и аз не вярвам, ама ти си знаеш. На Лъчко беше обещал. Снимай гадните аки! Даже и актова фотография, за по сигурно. Да ги изобличим, котковата им!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Много обичам хора дет избиват или ловят котки. Ама много. Гола земя за вас!
Моят двор става на котешка тоалетна само като се задържи голям сняг. :-) Зарявят си го в него...Това, уличните. Като се стопи, с лопатата и маркуча... Инак, в градината имам две котешки тоалетни. Може би, защото имам две котки. Не серат безогледно.
И лекинко встрани от темата. Като бях малка, имаше много лястовици. Ама МНОГО. Разрушиха им гнездата по брега и под стрехите. То и стрехи не останаха. Сега пръскат срещу комари. Единствената видима файда е, че се появиха комари изтребители, огромни, тромави и резистентни към пръсканото. Обаче натровиха птичките дето ядат всичко. ... Покрай кучешката популация, намалиха и котешката, сега гледам пълно с хлебарки, и притичкващи покрай блоковете плъхове... А хората с алергии. Всичко точно, мисля
kr1100 - майстор
чет мар 12, 2020 8:18 amn_a написа:
Много обичам хора дет избиват или ловят котки. Ама много. Гола земя за вас!
Разбирам да гледат 1 -2 котки , но десетина е малоумщина.
Virtex - майстор
С психично нестабилни хора трудно може да се разговаря разумно - за теб са много, за тях са малко.

Котки, лястовици, пеперуди...всичко за минава... с този вирус може и ние, та ще видим :)
radius - майстор
Абе те са почнали от малко, но като се размножат и им е жал да ги командироват и така. Неприятно, аз оня ден прекопах дръвчетата и познайте къде акат всички котки от квартала. Но пък и куче не искам, та ще трябва да ги трая.
Опикали ми всеки ъгъл на къщата, търкат се в мазилката и я захабяват, опикали ми колата, като я вкарам в гаража и се умирисва.
А иначе обичам котки, ама вече не съм сигурен.

Тема "Котки-ПРОБЛЕМ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: